1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bf Bc2 kod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chowuscod4, Sierpień 24, 2010.

1. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam ; - ), mam do was pewną prośbę!, kolega pożyczył mi Bf Bc2, żebym sprawdził czy spodoba mi sie Multi, bo chce z nim grac ;d tylko nie moge sprawdzic bo wczoraj mi sie live skonczyl ;/, moglby mi ktos pozyczyc 1 kod na 48h ? ;d jutro musze oddac bfa koledze, wiec nie moge tak szybko ich kupic ;/, jbc to moje gg 9232322 - barzdo prosze o pomoc

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f...ez-uzytkownikow-w-dziale-dla-%A6wiezakow.html 2 post dla Ciebie.

Temat kosz/ bemben12

Poleć forum