1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF:BC2 Mapy i płatności

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Magi, Wrzesień 1, 2010.

1. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Witam czy jest inny sposób dokupienia map nie licząc msp? Jeżeli nie to czy ktoś sie orientuje lub sam próbował zakupić mapy poprzez konto silver z msp zakupione np poprzez allegro? Bo chciałbym mieć mapy ale nie bardzo bawi mnie wydawanie na nie 50zł.

Ew, czy da się gdzieś kupić kod vip ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    mapy da rade ,ale niestety kod vip musisz wydac te 50 zł bo vip przypisany jest do konta ,miałem tak samo bo kupiłem wersje bez kodu vip, kod vip możesz kupić poprzez marketplace >game addons lub w sklepie wbudowanym w gre.

4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kod VIP możesz kupić w sklepiku w BC2, albo na XBL Marketplace. Co do map, to niestety innego sposóbu do czasu wprowadzenia XBL w Polsce nie ma, bo w innym razie trzeba płacić kartą, a jak masz konto zarejestrowane na zagranicę, to niestety nie da się kupować przez kartę, która została założona w Polsce.

BTW. Jakież to mapy można dodatkowe ściągnąć do BC2, bo z tego co się orientuję, to są tylko nowe tryby odblokowane na starych mapach (czyli np. można zagrać na Atakamie w gorączkę) i do tego trzeba mieć Vip'a.

@UP
    Kolega mnie po części uprzedził ;)

5. Magi

Magi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    co do map chodziło mi o ten pakiet który zawiera zestaw vip :) no ale widzę że bieda :/

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja właśnie niepotrzebnie wykorzystałem ten VIP Code, bo mogłem w przyszłości sprzedać grę drożej. Powiem Ci, że zupełnie nie warto kupować tego Kodu VIP, jeśli grasz głównie w Gorączkę, tak jak ja, no chyba, że jesteś wielkim zwolennikiem Pustyni Atakama, Kanału Panamskiego i Białej Przełęczy (jedynie z tych mapek Kanał Panamski zdzierżę, reszta dla mnie nie nadaje się zupełnie do Gorączki). Dla mnie to Kod VIP wyrzucony w błoto, bo wogóle nie gram na ani jednej z tych map. Płacisz za ten kod ciężkie pieniądze, a oni dają tylko stare tryby na starych mapach. Żeby jeszcze pakiet Specactor dali chociaż. Według mnie powinieneś się zastanowić czy naprawdę potrzebujesz tych mapek, bo dla mnie osobiście są bezużyteczne. Najlepiej pograj trochę na różnych mapkach i zobacz, czy gra jest naprawdę warta świeczki, bo dla mnie zupełnie nie.

Co do punktów M$ Points, to teraz tanio można kupić konto Silver z punktami, ściągnąć i korzystać ze swojego prawdziwego konta i mieć ściągnięte rzeczy na Silver, chyba że nie masz takiej możliwości, to inna sprawa.

Wczytywanie...

Poleć forum