1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF BC2 Problem z vip code

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez areel, Czerwiec 9, 2011.

1. areel

areel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam dzis kupilem 2 kody vip do gry battlefield bc2. Jeden dziala, zas drugi nie chce wejsc. Czy mozliwe ze jest to spowodowane tym ze wlaczam Battlefield przez drugiego pada ? Tz. Kolega ma licencje na swojej konsoli zas ja odpalam go z konta na ktorym go kupilismy. Prosze o szybka odpowiedz.

PS: Mojemu koledze potwierdzilo kod zas mi na moim koncie XBL nie chce !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ale 2 wpisujesz na jedno konto?

4. areel

areel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie nie, popatrz kupilem z kolega te kody. Jeden jest jego i gdy wpisal go na swoim xboxie to mu dziala. Ale gdy ja wpisuje swoj kod na swojego xboxa to mi nie dziala w tym rzecz.

Wczytywanie...

Poleć forum