1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF BC2 pytania odnosnie sterowania.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Therioon, Marzec 25, 2010.

1. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Jestem już prawie pewien ze za parę godzin wybiorę się do sklepu po ten tytuł. Jedna tylko rzecz powstrzymuje mnie przed podjęciem decyzji mianowicie - sterowanie. Bardzo dużo czasu poświeciłem na grę w CoD'a (której zresztą nie mam zamiaru zawieszać :)) i chce dowiedzieć się czy istnieje możliwość bardzo podobnego ustawienia sterowania w BC co w MW2 (chodzi mi o domyślne ustawienie z MW) chciałbym zęby wypowiedziały się również osoby które "przesiadły" się z CoD'a na BC jak u niech wyglądała sytuacja ze sterowaniem. Z góry dziękuje za wasze relacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

Według mnie sterowanie w obu grach jest podobne ,nie zauważyłem aby mi się gorzej lub lepiej na jakiejś z nich grało.Jest ok. w obu.

4. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    sterowanie jest podobne z jedną różnicą, mianowicie atakowanie nożem i rzucanie granatem.
    W BC2 wciśnięcie RB to rzut granatem, a LB to nóż;)

edit: kucanie robi się wciskając prawą gałkę

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    A nie na odwort? LB od granatow, a RB od noza? :p

Tak czy inaczej sterowanie jest bardzo bardzo podobne ;).

6. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie miałem problemów z przesiadką, jednak z początku pare razy próbowałem kucnąc wciskając B zamiast prawej gałki... To jednak kwestia 20 min gry ;) Szybko się przyzwyczaiłem...

7. Zozozl

Zozozl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bajki
    Pograsz z 1 godzinkę i się przyzwyczaisz do sterowania
    Jest ona bardzo podobnę

8. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Juz kupione i muszę przyznać ze nie sposób się z wami nie zgodzić :) dziękuje.

Wczytywanie...

Poleć forum