1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF BC2 z Games on Demand, jedno konto dwie konsole... problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dmoroz89, Styczeń 23, 2011.

1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam, przepraszam z gory modow i adminow za to ze pisze tutaj ale zalezy mi ewentualnie na szybkiej odpowiedzi i pomocy, poniewaz trzeci dzien dzialam sam i nie moge nic wymyslec juz...

Chodzi o to ze , moj znajomy sciagnal sobie BF BC2 z GoD, oczywiscie wiadomo na jego konsoli dziala , wiadomo, no mojej tez le tylko gdy odpalam z jego konta... jak probuje uruchomic z innego czyli np swojego, to wyskakuje blad:
    nie mozna uruchomic bad company. Tak wiec zaczelem dzialac. Sciagnelem Twijoos app. Sciagnelem profile z konsoli, i zaczelem od podmiany plikow gpd. Oczywiscie efekt marny, nawet moje konto zostalo wyzerowane z GS itp... Zaczelem bawic sie hexami, efekt podobny, tzn wogole nawet profilu nie odczytywalo. Wiem ze ogolnie niby trzeba przeniesc licenje z konsoli na konsole... ale skoro z macierzystego profilu sie odpala to cos musi w tym byc. Czytalem o tym sporo i natknelem sie na cos takiego jak Gry No JTAG, dolaczane do nich sa modowane profile i wtedy zabawa z 2 padami ( ten sposob dziala w moim przypadku ).
    I teraz pytani"
    1.Czy da sie podmienic ogolnie jakis plik cyz zmienic te hexy w swoim profilu by ta gra odpalala normalnie ??
    2.Skoro do gier No JTAG sa dawane modowane profile to jak taki stworzyc ?? bo wiadoma sprawa jest ze takie ciagle odzyskiwanie taga przezemnie i mojego znajomego jest uciazliwe...

Jesli istnieje jakis inny sposob to oczywiscie prosze o porady :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    płać za gry to nie będziesz miał problemu.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Gry sa przypisywane do konsoli nie do proflu, dlatego po pobraniu gry na konsole inna niz jest przypisana gra mozna na niej grac ale tylko z proflu ktory zakupil te gre

5. PoPierwszeZwiększMase

PoPierwszeZwiększMase Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nasielsk
    Musisz najpierw zalogować się na jego profil potem jeszcze raz się przelogowac na jego profil jeszcze raz potem na swój.

Wczytywanie...

Poleć forum