1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bf3/4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Resurrected, Marzec 26, 2014.

1. Resurrected

Resurrected Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    Czy ktoś gra w w/w gry na multi? Jak to wygląda? Dobrze się gra na tych okrojonych mapach i mniejszej ilości graczy? Na pc nie grałem w bf'a na multi i zastanawiam się nad kupnem trójki albo czwórki na x360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Ja osobiści bardziej polubiłem trójeczkę na multi. Nie wiem czy jest więcej graczy niż w 4, bo jak grałem w najnowszego bf'a na multi to mi się wogóle nie podobał. Polecam bf3 dużo ludzi gra w niego. A tak w ogóle możesz ze mną grać. GT: TalareK99

Pomogłem? Kliknij przydatne!

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    bf4 pokazuję klasę na konsolach nowej generacji co nie omija faktu ze ta gra i tak jest mocno niedopracowana zły net code lagi bagi itp ale mi i tak się podoba

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bf to klasę pokazuje na pc. Na nowej generacji wygląda to co najwyżej dobrze.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

6. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Polecam granie na multi :) na początku zapewne będziesz lamić w strzelanki lecz z czasem będziesz ogarniać :)

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...