1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 - dodatek- online pass nie dziala

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sobro, Październik 30, 2012.

1. Sobro

Sobro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i xboxa 360. Kupiłem sobie BF3 nowa, była tam karteczka z kodem na dodatek Strike at karkand czy coś takiego. Wszedłem do gry, dałem na sklep i potem dałem na dodatek Strike at karkand. Nacisnąwszy Y by wpisać kod, coś mi se pobrało ( 100 parę kB ) i nic. nadal nie mogłem grac w ten dodatek. Wyłączyłem i włączyłem konsole, i nadal nic, sciągnołem coś jeszcze co ma 2GB jakiś dodatek i nadal nic a jak chce jeszcze raz wpisać kod to pisze ze użyty ( to logiczne :D ). Bardzo bym prosił o wasza pomoc bo nie chce kupować czegoś coś już miałem za darmo. Pozdrawiam wasz nowy kolega :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sobro

Sobro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przez zrealizuj kod tez pisze ze kod jest zuzyty. I te 2 gb pobralem wczesniej i nadal nic. chyba ze to nie to. Moze napisz jak to pobrac i jak jest to tez inny sposob :)

4. Sobro

Sobro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko juz pobralem z marketu z BFa3 co jest za darmo i nadal nic. Moze ten kod byl przeterminowany czy cos bo w sumie nie mam innego pomyslu dlaczego nie dziala

Wczytywanie...

Poleć forum