1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 - grupa doświadczonych graczy

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez HIF PL, Październik 22, 2011.

1. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, więc przydało by się coś powalczyć na multi ;). Szukam ludzi doświadczonych i "dobrze" grających. Nie chodzi mi o kill/deatch ratio bo grając snajperem można wbić bardzo ładne, nie grając w ogóle drużynowo. Myślę, że najlepszym wyznacznikiem będzie score per minute (SPN) większe od 180 (BF BC 1 lub 2). Oczywiście nie jest to jakaś magiczna granica, która TRZEBA przekroczyć. Wszystko zależy czy w ogóle znajdą się chętni. Najbardziej cenię sobie (jak i myślę że większość graczy) grę drużynową, a więc 1 snajper na squad max (zwłaszcza atakując na gorączce, w obronie jak najbardziej wskazane ale bez przesad). Z własnego doświadczenia wiem, że snajperzy nie kwapią się zbytnio do zdobywania flagi czy uzbrojenia/rozbrojenia ładunku. Natomiast team deathmatch rządzi się własnymi zasadami :D. Optymalnie było by aby każda squad miał przedstawiciela każdej klasy, ale z tym jest różnie.

Zaznaczam, że narazie nie tworzę klanu, tylko szukam ludzi do porządnej gry.

Jeszcze wrzucę moje staty:

Zapomniałem dodać, że prawdopodobnie TYLKO HARDCORE (co zmniejsza potencjalną liczbę chętnych do minimum ;D)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
  4. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Skolud ja bym się tez pisał jeśli można . BTW ten link co go umieściłeś to co ? tylko info czy rozwiniecie jakieś forum itd ?

5. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Tam jest wszelkie info co do klanu ; )

6. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
  7. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Skolud ładnie to tak się komuś wtryniać w wątek? Masz już swój.

HIF PL, podeślij mi zaproszenie :) Mój team z BC2 ostatnio prawie w ogóle nie wchodzi na XBL, więc do BF3 pasowałoby zebrać nową ekipę.
    Masz HS?
    Aha, ja też toleruje tylko Hardcore, popieram ;)

8. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    @ziomo8 - kolega napisał, że szuka ludzi do gry a później może będzie chciał stworzyć klan. U mnie znajdzie ludzi do pogrania jak i możliwość dołączenia do klanu dlatego dałem link. Nie będzie pasować to niech napisze do moda i niech usunie post.

9. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    i jak sprawa wyglada?

Wczytywanie...

Poleć forum