1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 i MW3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez viktor, Październik 2, 2012.

1. viktor

viktor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Siemka,

Mam pytanie czy do tych gier żeby pograc online potrzebne są online pass? czy idzie zagrać na piracie np ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Do Battlefield 3 potrzeba :)

1 osoba to lubi.
  4. X-Boy

X-Boy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Battlefield 3 potrzebuje, ja kupiłem za 40zł 800MSP na allegro i wykupiłem przepustkę sieciową
    CoD MW3 nie potrzebuje OnlinePass'a więc możesz grac śmiało

1 osoba to lubi.
  5. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Sobie tak myśle co sobie zakupić z bratem i mam dylemat .. bo większość informacji w necie jest typu " CoD MIAŻDŻY, BF3 sh*t" lub " BF3 SUPER MIÓD a CoD k*pa" i wcale nie pomagają w rozwiązaniu mojego problemu. Z tego co słyszałem BF3 to multi ale dla zgranej ekipy raczej a żeby pograć tak Oo to nie bardzo a znowu CoD to szybka i wartka akcja noo ale cheaterzy itd ..
    Ktoś kto nie jest SUPERFANEM może mi wyszczególnić wady i zalety tytułów ? Chodzi mi o Battlefield 3 i Call of Duty MW3/Black Ops. Błagam bo już nie daje rady.

6. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Obie gry są dobre, w obie grałem.Jeżeli lubisz ogromne bitwy, z dużą ilością ciężkiego sprzętu, to wybierz BF 3, a jeżeli bardziej cenisz sobie szybką akcję i napięcie na każdym kroku, to wybierz CoD'a. Nie słuchaj znawców, że CoD to sh*t, a Battlefield to gra dla bogów. Gram w grę od EA już około 100 godzin i jeszcze nigdy nie widziałem jakieś dobrze zgranej ekipy. Zazwyczaj każdy lata sobie po mapie i ma swojego członka drużyny w d*pie (pełno noobów, to samo co w CoD). Jeżeli chodzi o moje subiektywne zdanie to ja wolę do gry w multiplayer'a Battlefielda, ale za to w single czy coop CoD, deklasuje rywala. Jeżeli zamierzasz na jednej konsoli razem grać razem z bratem, to wybierz lepiej CoD'a, misje spec- ops i survival zapewnią wam wiele frajdy. To twoja decyzja co wybierzesz, tylko pamiętaj, ze w BF 3 nie ma takiej opcji, aby grać na jednej konsoli razem z brackim. Mam nadzieję, że pomogłem :D.

7. viktor

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    a jak to jest jeszcze z tym mam 14 dniowy kod na golda z tej demowki to idzie tak online grać tak ?: )

Jak spamujesz cały czas tym samym postem to rób to inteligentnie i usuwaj najstarszy wpis.
    ESLORD

8. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Tak. Graj mw3 i blach ops. Na bf3 szkoda kasy chyba ,ze mega fanem tej gry jestes.

1 osoba to lubi.
  9. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam obie gry, w obie gram. CoD MW3 to gra w ktorej musisz bardzo dobrze ogarniać strzelanie/celowanie na padzie żeby coś osiągnąć, mapy są na tyle małe, że gra snajperów jest strasznie ciężka (podobno MW2 ma lepsze mapy, bo rzeczywiscie MW3 te mapy ma strasznie małe) Rozgrywka w CoDzie wg. mnie jest o wiele trudniejsza niż w BF3, widzę to po statystykach w obu grach, a nie jestem pro graczem na padzie. BF3 wyróżnia się lepszą realistyką w poruszaniu się po mapach, mapy są ogromne, ale są też mniejsze, są też pojazdy, zresztą to chyba wiesz.. Z mojej strony polecam Ci pograć w MW3 z racji tego, że mozesz zagrać za darmo, jeśli Ci się nie spodoba to wtedy pomyslisz nad BFem.

1 osoba to lubi.
  10. Grz3chu92

Grz3chu92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    W BF 3 grałem tylko w bete więc za dużo nie wypowiem się na jego temat, ale ludzie sporo narzekają, że mapy są za duże itd. Ale co się dziwić skoro BF 3 był robiony pod PC, więc na konsolach to tylko słabszy port (chociaż na Call of Duty też narzekają, że co roku to "samo" :)) .
    A jeśli masz dwa pady to w MW 3/ Black Ops jest możliwość grania w dwie osoby w multi na jednej konsoli i na dodatek jest tryb Operacje Specjalne i Przetrwanie (MW 3) oraz Zombie (Black Ops), więc będziesz miał co robić z bratem :). Co do kampanii to MW 3/Black Ops miażdżą w tej kwestii BF 3.

cheaterzy ?? gram w MW 3 od premiery i żadnych nie spotkałem

1 osoba to lubi.
  11. viktor

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ruda Śląska
    aa to ja sobię jutro nagram MW3 i bede grał z kolegą w multi ;D bo mam jeszcze live na 2 tygodnie

12. X-Boy

X-Boy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A ja ci polecam BF3, jest warty tych 4 dyszek

13. RastaManiu

RastaManiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dzierżoniów, Polska
    Ajj nie sprecyzowałem trochę. Bo będę grał z bratem ale on u siebie na konsoli (młodszy brat szwagierki kupił ) a ja u siebie na konsoli w domu :)

Ile bym musiał wyłożyć kasy, żeby tak bez przeszkód pomócić sobie ??

Poleć forum