1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 na Multi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TobinFrost, Maj 9, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TobinFrost

TobinFrost Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich ! Chciałem zapytać posiadaczy owej gry , jak wygląda gra na multi ? Z tego co słyszałem mapy są dosyć duże i czasem trudno o znalezienie przeciwnika. W przypadku gry na multi na xbox 360 maksymalna ilośc osób na konsole to 24 , a na PC około 64. Stąd moje pytanie jak wasze odczucia , a także czy warto kupić BF3 premium edition czy teź zwykła edycja wystarczy. Nastawiam się na gre bardziej na multi , jeżeli macie jakieś inne lepsze gry przedstawcie je. Zastanwiam się między BF3 , a COD MW3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    uwierz mi że warto, sam gram mam bf niestety tylko podstawe ale już dużo godziń przegrałem i mapy też są spoko, jest dobra siekanina

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Ja bym raczej radzil spojrzec na tak jak grales w single w dana i sie podoba to multi tez. Mi sie call mw3 szczegolnie pod multi ale bf3 single i multi to zenada. Kwestia tego w jakie gry lubisz grac gdzie pada szybkp bf czy call pozniej troche po serii.

5. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Nie jest wcale tak trudno znaleźć, mapy są bardzo dobrze zrobione.Gram na podstawce i jestem zadowolony, na trybie podbój nie wszędzie jest sieczka, więc można odpocząć, a o bardziej oblegane punkty trzeba walczyc ostro ; p

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    BF3 mam przegrane ponad 600 godzin i dalej gra sie nie znudziala kupuj premium i ciesz sie pelna zawartoscia gry:D PS w dodatku close quarters na mapach podboj i dominacja dopiero jest rzeznia:D "

7. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    zgadzam się z przedmówcą kupuj premium a co do znalezienia ludzi...mam przegrane 700 godzin i jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym nie mogl znalesc pelnej mapy

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum