1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3- PC/X360 co jest nie tak? (myśliwce)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Belic, Styczeń 26, 2012.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Siemka mam BF3 na X360 i jest problem w myśliwcach otóż:

Jak lecę z góry atakując i naciskam "back" (zaznaczanie wrogów) to gość mówi że znalazł np. snajpera ale pokazywać dopiero on się pokazuje dopiero jakieś 200 m nad ziemią i nie mogę go ustrzelić.. natomiast na necie oglądałem filmik z gameplay'u na PC i sytuacja wygląda całkiem inaczej otóż w PC na tym filmiku jak gościo zaznaczył przeciwnika to odrazu mówił że znalazł np snajpera i odrazu go pokazywał nawet na wys ok 600 m nad ziemią... I teraz mam do was pytanie od czego to zależy? czego na X360 nie pokazuje odrazu przeciwnika tylko dopiero kilkaset metrów nad ziemią? Czy zależy to od wersji? na PC i na X360 a może od internetu? mam 1 MB i żadnych lagów..

mam 1 MB nesotrady ping mam na MAX zazwyczaj zależy od serwera i tak, powiedziałem koledze aby zrobił test i u niego na X360 jest normalnie tj (jeżeli gość powie "zobaczyłem snajpera" to od razu go widać nawet z ok 600m nad ziemią) a ja niestety lecę "pikuję" w dół naciskam "back" i mówi "znalazłem worgiego snajpera" jestem na wys. ok 500m no ale niestety nie widzę żadnego punktu (przeciwnika) widzę go dopiero tuż przed uderzeniem w ziemię..... od czego to zależy czy to się jakoś ustawia na serwerze czy może puścić neta przez Wi-FI a nie kablem? tylko to jest dziwne że raczej powinienem mieć LAGI a ja nic takiego nie mam, a może usunąć HD content i ponownie zainstalować? może grać z płyty a nie z dysku naprawdę pomóżcie bo jest to dla mnie ogromnym problemem (jak latam myśliwcem). Co o tym myślicie?
    proszę o pomoc.

Zresztą zobaczcie ten filmik co prawda jest on z wersji PC ale będziecie wiedzieć o co mi chodzi--->

BF3 - Jet (conquest) gameplay | by burrem - YouTube

Zobaczcie to gość naciska back i w tym samym momencie widzi przeciwnika a u mnie jest cholerne opóźnienie........ bardzo to dziwne co mi doradzicie? wszelka pomoc się liczy... Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

Wczytywanie...