1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 Premium Edition

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krzyzyk, Styczeń 11, 2013.

1. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Siema. Kupiłem sobie BF Premium Edition. Wykorzystałem kod z pudełka(wykorzystałem go w sklepie w grze). Ściągnął się jakiś pliczek "BF premium edition"(czy jakoś tak), dodatki się ściągają. Pograłem chwilę, wyłączyłem grę. Patrze sobie w zakładke dodatki BF3 w Marketplace i pokazuje mi, że Premium mogę kupić za 4000MSP. Czy tak powinno być? Tj. chodzi mi o to, czy jeśli sformatuje mi się HDD i jak ponownie odpale Bf, to czy nadal bd miał premium czy znów będę musiał ściągać ten pliczek? Dodam, że w liście ostatnio pobieranych tego pliczku nie ma. Na jakiej zasadzie to działa? Bo boję się, że w przypadku formatu HDD, bd musiał na nowo kupować Premium

2. Lotnik421 Xbox One

3. ciuciek

ciuciek Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Głogów
    Konto premium przypisane jest do Profilu a nie HDD

4. Krzyzyk

Krzyzyk Xbox One Xbox One Użytkownik