1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 Premium.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ReiteZ, Luty 24, 2013.

1. ReiteZ

ReiteZ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, planuję kupić sobie Battlefielda 3 premium. Mam problem z tym, bo nie wiem czy jest tam od razu przepustka sieciowa, czy muszę dokupywać. Chcę kupić na Xbox 360. Z góry dzięki za pomoc.

I jeszcze jedno, czy trzeba pobierać zawartość premium? Jeżeli tak to nie wiem czy warto mi kupować, bo mam dysk 4GB :/

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma online passa a poszczególne dodatki trzeba sciągnąć.Same dodatkowe mapy itp to kwestia ok 1,5 -2gb od dodatku jeśli dobrze pamiętam.

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie kupuj więc bo premium potrzebuje dużo więcej miejsca. Nie pamiętam dokładnie ale te kilkanaście GB to minimum.

5. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    u mnie wszystkie dodatki premium + gra obie płyty na dysku zajmuje 24 GB

6. Sztandi

Sztandi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    tak jak wyzej kolega napisal gra zajmuje niecale 25gb z wszystkimi dodatkami
    Premium to dobra sprawa wszystkie dodatki + eventy

7. ReiteZ

ReiteZ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zawartość premium sama się od razu pobiera? Jeżeli tak to nie wiem czy jest sens na razie kupować. Mam zamiar kupić dysk 250gb albo nawet 320gb, ale jeżeli nawet nie ma w premium online passa to będzie powyżej 500 zł :/

Odpowie ktoś?

Wczytywanie...

Poleć forum