1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 Premium

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jaca97g, Maj 12, 2013.

1. jaca97g

jaca97g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szukam kogoś kto mi udostępni swoje konto,żebym mógł pobrać Premium do BF3,dlaczego nie mogę kupić na Allegro?? Już mówię,nie posiadam konta na allegro,a po drugie mój kolega kupił i został oszukany.Oczywiście jakoś się odwdzięczę,a to co dam w zamian,uzgodnimy na PW.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Wątpię by ktoś Ci sprzedał bo to by się wiązało z licencją itp. Nie wiem jak z tym jest teraz na allegro ale kiedyś były konta które za każdym razem trzeba było się logować na obce konto by takie premium działało albo takie które działały normalnie i takie były najlepsze ( ich cena to było około 70 zł )

Załóż lepiej konto na allegro, na pewno CI się przyda nie tylko do tego.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Kup od microsoftu, wtedy nikt Cie nie oszuka.

Wysłano z Xperii X8

Wczytywanie...

Poleć forum