1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez migelo, Maj 7, 2012.

1. migelo

migelo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z bf3 misją przyjaciele jakoś tak gdy wchodzę po schodach na górę tam gdzie wyskakuje koleś i jest quick time event to nie mam tekstur,jest gołe niebo a podłoga jest niebieska a jak wejdę do tego pomieszczenia spadam w dól, grę mam oryginalną ale konsola jest przerobiona lt2 próbowałem usuwać grę z dysku instalować na nowo ale to nic nie dało prosiłbym o save zaraz po tej misji

Wczytywanie...

Poleć forum