1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF3 vs MW3 - kto wygrywa w pre-orderach?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 9, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Walka pomiędzy Call Of Duty: Modern Warfare 3 a Battlefieldem 3 zaczyna przypominać starcie Coca-Cola vs Pepsi. Skoro jednak trwa, to przyjrzyjmy się wynikom przedsprzedaży w U.S.A., a okaże się, że Call Of Duty bije na głowę BF3.

Według najnowszych danych VGChartz.com Modern Warfare 3 zostało kupione 714,694 razy na XBox 360 i 301,664 na PlayStation 3 co w sumie daje 1,016,358 sprzedanych egzemplarzy. Battlefield 3 natopmiast uzyskał wynik 397,490 zamówień na XBox 360 i 189,263 na PlayStation 3- w sumie 586,753. Niestety PC i inne platformy nie znalazły się w zestawieniu, gdyż ilość kopii nie wystarczyła by dostać się do TOP 20.

źródło : BF3 vs MW3 - kto wygrywa w pre-orderach? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Każdy mówi że COD jest do bani , a jednak ludzie go kupują bo mają do niego zaufanie. Ja jednak jestem nastawiony neutralnie i do BC i do MW ;)

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Przecież BF ma ponad milion preorderów na PC, więc co jest?

Squashik, większość wybiera Battlefielda na PC, bo grafika jest lepsza i taniej wychodzi (nie płacisz za abonament). CoD tak czy siak będzie miał beznadziejną grafikę, więc platforma nie ma znaczenia. Nie mniej, MW3 i tak wygra w sprzedaży co jednak nie jest wg. mnie wyznacznikiem, która gra jest lepsza.

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    "Serwis maniaków COD"
    Takie dane są do bani, prawdziwych informacji trzeba szukać na bezstronnych serwisach.
    Wejdziemy na serwis BF to napiszą odwrotnie.
    Ja osobiście zamówię pre-ordera na BF3 natomiast na MW3 to poczekam na recenzje i opinie co by nie wtopić 2 stówek na kolejny odgrzewany kotlet ;)

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Ja COD'owi podziękuję już... I choćby MW3 sprzedało się w 15mln egzemplarzy poprzez sam preorder to mam to gdzieś.
    Jedni lubią kupować w kółko to samo, a ja wole pograć po prostu w dobrą grę, jaką zapewne będzie BF3.

7. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co z tego, że MW3 ma więcej sprzedanych pre-order'ów (Według tych danych)?
    Po.1 Cała kupa ludzi kupuje gry po premierze.
    Po.2 Jak ktoś napisał, ilość sprzedanych egzemplarzy nie jest wyznacznikiem jakości. Weźmy takie Duke Nukem Forever - Sprzedawało się genialnie, a oceny takie sobie.

8. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    To było jasne od samego początku nie ważne jak gównianego CoD'a zrobią i tak sprzeda się lepiej niż BF3.

9. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie musiałem czytać newsa żeby wiedzieć kto wygrywa. Call of Duty wyrobiło sobie markę przez kilkanaście lat i kilka (złych to za duże słowo) po prostu dobrych produkcji nie jest w stanie zepsuć całej serii. Tak czy inaczej szkoda mi trochę BF'a bo twórcy faktycznie wkładają mnóstwo pracy w grę która robi postępy a mimo to wygrywa marketing. Ale co tam, lubię obie te serie ;)

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    No szkoda EA, ale z drugiej strony, przecież jest sierpień. Jeszcze trochę czasu jest, zanim obie gry wyjdą.

11. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Jeśli mam być szczery to ilość sprzedanych egzemplarzy nie jest żadnym wyznacznikiem tego czy gra jest lepsza czy gorsza. Ja swojego preordera BF3 zamówię tydzień przed premierą, a co do MW3 to będę musiał poczytać mnóstwo opinii, pooglądać gameplay'e i może sam zagrać, żeby się nie zawieść tak jak się zawiodłem na Black Ops.

12. RoGu

RoGu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    Wyniki przedsprzedaży w USA, to ja się nie dziwię że MW3 prowadzi.

13. hawajski

hawajski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
  14. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Nie no ludzie takie statystyki to można sobie wsadzić, nie raz widziałem na samym allegro jak z 500 sztuk jest po 50 już dostępnych a to samo allego a co powiedzieć o gry-online gram.pl itp.

15. mateq

mateq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland/Zambrów
    CoD to już się robi to samo, a BF przyciąga bo ma tą super grafikę.Pewnie wyjdzie tak że żeby było tak ładnie to trzeba będzie mieć kosmiczny sprzęt na PC i tyle będzie gadania o grafice.Zachowuję bezstronność ;D

16. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    A ja wole mw3 niż battlefield 3 z wypasioną grafiką. Seria cod słynie z szybkiej akcji i mam nadzieję, że nie zabraknie jej także w 3 części. Nie obyło się bez adrenaliny na S&D.
    Quickscopy i noscopy tego brakowało mi w battlefieldzie.

17. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Wydaje mi się że nie można porównywać tych gier bo seria Call of Duty oraz seria Battlefield daje nam odmienne uczucia podczas gry :)
    Call of Duty może nam zaoferować szybką akcję i różne klasy wojownika. Battlefield kładzie nacisk na większy realizm i daje nam bardzo dobrą grafikę na silniku Frostbite i możliwość korzystania z pojazdów na multi czego nie oferuje nam Call of Duty.

Obydwie gry są bardzo dobre ja osobiście najpierw kupię cod-a a potem battlefielda :) By doznać maksimum wrażeń po obydwóch grach. Pozdrawiam.

18. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak dla mnie to te CoD może przebić nawet 10x BF3 w sprzedaży. Dla mnie i tak BF3 bije MW3 na głowę pod względem jakości i grywalności.

19. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Heheh MW3 rządzi to było do przewidzenia. CoD to jest znakomita gra dla mnie o niebo lepsza od BF3 oczywiście każdy ma swój gust. A mi akurat do gusty przypadła seria CoD i nic tego nie zmieni mimo tego że pare razy zmuszałem się aby zagrać w BF no ale w moim przypadku CoD wygrywa.

20. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Statystyki mówiące o tym ile danych egzemplarzy zostało kupione w Ameryce. Tam są praktycznie sami konsolowcy, a dobrze wiemy, że CoD jest bardzo dobry do grania w multi na konsoli i tam (w USA) też ma więcej zwolenników, więc BF zostaje w tyle, gdyż w wersji PC obsłuży 64 graczy na mapie, przez co podejrzewam, że na PC sprzeda się lepiej niż CoD.

@UP - a skąd wiesz że CoD jest lepszy od BF3, który jeszcze nie wyszedł? :) No chyba, że grałeś w Pre-Alphę, to zwracam honor ;]

21. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Trudno żeby amerykańce nie kupiły MW3 skoro CoD to ich produkt narodowy, a BF3 robią Szwedzi :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum