BF3 vs MW3 - kto wygrywa w pre-orderach?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Walka pomiędzy Call Of Duty: Modern Warfare 3 a Battlefieldem 3 zaczyna przypominać starcie Coca-Cola vs Pepsi. Skoro jednak trwa, to przyjrzyjmy się wynikom przedsprzedaży w U.S.A., a okaże się, że Call Of Duty bije na głowę BF3.

Według najnowszych danych VGChartz.com Modern Warfare 3 zostało kupione 714,694 razy na XBox 360 i 301,664 na PlayStation 3 co w sumie daje 1,016,358 sprzedanych egzemplarzy. Battlefield 3 natopmiast uzyskał wynik 397,490 zamówień na XBox 360 i 189,263 na PlayStation 3- w sumie 586,753. Niestety PC i inne platformy nie znalazły się w zestawieniu, gdyż ilość kopii nie wystarczyła by dostać się do TOP 20.

źródło : BF3 vs MW3 - kto wygrywa w pre-orderach? - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty
 

Squashik

Banned
Każdy mówi że COD jest do bani , a jednak ludzie go kupują bo mają do niego zaufanie. Ja jednak jestem nastawiony neutralnie i do BC i do MW ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przecież BF ma ponad milion preorderów na PC, więc co jest?

Squashik, większość wybiera Battlefielda na PC, bo grafika jest lepsza i taniej wychodzi (nie płacisz za abonament). CoD tak czy siak będzie miał beznadziejną grafikę, więc platforma nie ma znaczenia. Nie mniej, MW3 i tak wygra w sprzedaży co jednak nie jest wg. mnie wyznacznikiem, która gra jest lepsza.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
"Serwis maniaków COD"
Takie dane są do bani, prawdziwych informacji trzeba szukać na bezstronnych serwisach.
Wejdziemy na serwis BF to napiszą odwrotnie.
Ja osobiście zamówię pre-ordera na BF3 natomiast na MW3 to poczekam na recenzje i opinie co by nie wtopić 2 stówek na kolejny odgrzewany kotlet ;)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja COD'owi podziękuję już... I choćby MW3 sprzedało się w 15mln egzemplarzy poprzez sam preorder to mam to gdzieś.
Jedni lubią kupować w kółko to samo, a ja wole pograć po prostu w dobrą grę, jaką zapewne będzie BF3.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co z tego, że MW3 ma więcej sprzedanych pre-order'ów (Według tych danych)?
Po.1 Cała kupa ludzi kupuje gry po premierze.
Po.2 Jak ktoś napisał, ilość sprzedanych egzemplarzy nie jest wyznacznikiem jakości. Weźmy takie Duke Nukem Forever - Sprzedawało się genialnie, a oceny takie sobie.
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
To było jasne od samego początku nie ważne jak gównianego CoD'a zrobią i tak sprzeda się lepiej niż BF3.
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Nie musiałem czytać newsa żeby wiedzieć kto wygrywa. Call of Duty wyrobiło sobie markę przez kilkanaście lat i kilka (złych to za duże słowo) po prostu dobrych produkcji nie jest w stanie zepsuć całej serii. Tak czy inaczej szkoda mi trochę BF'a bo twórcy faktycznie wkładają mnóstwo pracy w grę która robi postępy a mimo to wygrywa marketing. Ale co tam, lubię obie te serie ;)
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
No szkoda EA, ale z drugiej strony, przecież jest sierpień. Jeszcze trochę czasu jest, zanim obie gry wyjdą.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mam być szczery to ilość sprzedanych egzemplarzy nie jest żadnym wyznacznikiem tego czy gra jest lepsza czy gorsza. Ja swojego preordera BF3 zamówię tydzień przed premierą, a co do MW3 to będę musiał poczytać mnóstwo opinii, pooglądać gameplay'e i może sam zagrać, żeby się nie zawieść tak jak się zawiodłem na Black Ops.
 

RoGu

Użytkownik
Użytkownik
Wyniki przedsprzedaży w USA, to ja się nie dziwię że MW3 prowadzi.
 

hawajski

Użytkownik
Użytkownik
i tak kupię BF3
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie no ludzie takie statystyki to można sobie wsadzić, nie raz widziałem na samym allegro jak z 500 sztuk jest po 50 już dostępnych a to samo allego a co powiedzieć o gry-online gram.pl itp.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
CoD to już się robi to samo, a BF przyciąga bo ma tą super grafikę.Pewnie wyjdzie tak że żeby było tak ładnie to trzeba będzie mieć kosmiczny sprzęt na PC i tyle będzie gadania o grafice.Zachowuję bezstronność ;D
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
A ja wole mw3 niż battlefield 3 z wypasioną grafiką. Seria cod słynie z szybkiej akcji i mam nadzieję, że nie zabraknie jej także w 3 części. Nie obyło się bez adrenaliny na S&D.
Quickscopy i noscopy tego brakowało mi w battlefieldzie.
 

President

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że nie można porównywać tych gier bo seria Call of Duty oraz seria Battlefield daje nam odmienne uczucia podczas gry :)
Call of Duty może nam zaoferować szybką akcję i różne klasy wojownika. Battlefield kładzie nacisk na większy realizm i daje nam bardzo dobrą grafikę na silniku Frostbite i możliwość korzystania z pojazdów na multi czego nie oferuje nam Call of Duty.

Obydwie gry są bardzo dobre ja osobiście najpierw kupię cod-a a potem battlefielda :) By doznać maksimum wrażeń po obydwóch grach. Pozdrawiam.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to te CoD może przebić nawet 10x BF3 w sprzedaży. Dla mnie i tak BF3 bije MW3 na głowę pod względem jakości i grywalności.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Heheh MW3 rządzi to było do przewidzenia. CoD to jest znakomita gra dla mnie o niebo lepsza od BF3 oczywiście każdy ma swój gust. A mi akurat do gusty przypadła seria CoD i nic tego nie zmieni mimo tego że pare razy zmuszałem się aby zagrać w BF no ale w moim przypadku CoD wygrywa.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Statystyki mówiące o tym ile danych egzemplarzy zostało kupione w Ameryce. Tam są praktycznie sami konsolowcy, a dobrze wiemy, że CoD jest bardzo dobry do grania w multi na konsoli i tam (w USA) też ma więcej zwolenników, więc BF zostaje w tyle, gdyż w wersji PC obsłuży 64 graczy na mapie, przez co podejrzewam, że na PC sprzeda się lepiej niż CoD.

@UP - a skąd wiesz że CoD jest lepszy od BF3, który jeszcze nie wyszedł? :) No chyba, że grałeś w Pre-Alphę, to zwracam honor ;]
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trudno żeby amerykańce nie kupiły MW3 skoro CoD to ich produkt narodowy, a BF3 robią Szwedzi :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom