1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bf3 zawartosc HD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cr92, Luty 21, 2012.

1. cr92

cr92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Czy moge spokojnie nagrac bf3 disc 1 z zawartoscia HD pytam poniewaz gre nagralem zwykla nagrywarka i nie moge zainstalowac jej na dysku czy w zwiazku z tym nie bede mial problemu z zaistalowaniem zawartosci HD ? i jeszcze jedno pytanie czy jest mozliwe zainstalowanie textur HD poprzez pendrive ? czy tylko z plyty ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na LT 2.0 tak.
    Na LT 3.0 nie.
    Tylko z płyty.

4. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja też nagrywałem obie płyty zwykłą nagrywarką.
    Instalujesz bez problemu tekstury HD na dysk twardy, a grasz z drugiej płyty (nie z dysku).

5. Chuck90hehe

Chuck90hehe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Również nie miałem problemu z z zainstalowaniem na dysk dysk z teksturami HD, mozliwe że masz LT+3.0 i nagrywasz zwykłą nagrywarką, mi na LT+2.0 wszystko śmiga nagrane zwykła nagrywarką.

Wczytywanie...

Poleć forum