1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF4 Aktualizacje?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danielt83, Marzec 11, 2014.

1. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam mam pytanie czy wam tez wiesza sie konsola po 8 aktualizacji?? I czy ktoś może powiedzieć czy jeśli zainstaluje 8 aktu. resztę mogę odinstalować??

2. Lotnik421 Xbox One

3. cder

cder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    sochaczew
    faktycznie u mnie też częściej się wiesza,po siódmej było troche spokoju a teraz znowu to samo - lubię tą gre ale jest tak nie dopracowana że to normalnie jakaś katastrofa,a o bugach to już nawet nie wspomnę.

4. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja tez jestem fanem ale 4 pojechali po bandzie. Nie chodzi mi o drobne błędy ale zwiechy całkowite konsoli na 2 h zwiesiła mi sie wczoraj 4 razy . pomagał tylko reset. myslałem może że to przez ilość zainstalowanych aktualizacji może jest już tego za dużo naj...ne ??

5. Tomasz_PL

Tomasz_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zainstaluj Battlefield 4 na konsoli i nie graj na O brzasku bo tam prawie zawsze ci się zatnie na full serwerach, raz grałem całą rundę (15 min)i po dwóch stronach było po 10 graczy i konsola się nie zacieła:)

6. Tomasz_PL

Tomasz_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    i możesz usunąć stare aktualizacje:) musi być tylko najnowsza:)

7. danielt83

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sprawdze jutro może coś pomoże:)
    wiadomo zainstalowany jest , nie na ..o brzasku'' sie zacinała.

Wczytywanie...

Poleć forum