1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BF4 Błąd odczytu LT 3.0

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ziomalek53, Listopad 14, 2013.

1. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Nagrałem BF4 na płytę, po włączeniu kampanii i wybraniu poziomu trudności, gra przy ładowaniu wywala błąd z problemem odczytu. Później grę bez problemu zainstalowałem na dysku, ale przy włączeniu gry dalej kręci płytą i wywala błąd w tym samym miejscu. Co może być z tym nie tak, jak bez problemu się instaluje?

EDIT: Wywaliłem wszystko z dysku, zainstalowałem jeszcze raz tekstury i działa. Nie wiem jak i czy w ogóle można usunąć temat.

Wczytywanie...

Poleć forum