1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Biała XBOX ONE

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Thadius, Grudzień 15, 2015.

1. Thadius

Thadius Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Zamierzam kupić konsolę Xbox One koniecznie w kolorze białym. I teraz moje pytanie - X1 w kolorze białym występuje tylko jako unikat "Sunset Overdrive"? Nie jest ogólnodostępny w innych wersjach lub "goły"?

Zależy mi na takim wyglądzie konsoli:

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Tylko edycja sunset overdrive nie występowała w innym zestawie czy też gola

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Była jeszcze edycja dla pracowników Microsoft , ale należy ją traktować bardziej jako edycja kolekcjonerska. Też szukałem dla siebie białej konsoli , ale nadarzyła się okazja na tanią czarną , więc nawet się nie zastanawiałem.

5. Thadius

Thadius Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czarne chodzą już po 1250 (oczywiście chodzi mi o nowe) natomiast białe strasznie cięzko dorwać, jedyne źródło jakie znalazłem to oficjalny sklep microsoft gdzie cena z wysyłką to 1499, orientuje sie ktoś czy w jakims sklepie internetowym bądź innym źródle są tańsze?

W ostateczności 250zł więcej za unikatowego x to nie tak źle aczkolwiek ta różnica to akurat by była jakaś gra, drugi pad czy kierownica.. mam nadzieję że Sunset Overdrive to chociaż dobra gra :)

6. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Ja bym brał tą:

Zobacz ofertę: XBOX ONE BIAŁY długa Gwarancja NAJTANIEJ
    http://allegro.pl/showItem2.php?item=5865410665

Wczytywanie...