1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Biało - Czarny ekran !!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krwawy Mechanik, Styczeń 22, 2011.

1. Krwawy Mechanik

Krwawy Mechanik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gryfino
    Witam !
    Mam problem , ponieważ gram na xboxie włączam na drugi dzień i Czarno - Biały ekran co może być przyczyną ( pamiętam że kiedyś tak terz miałem tylko na monitorze i okazało się że końcówki kabla były połamane )
    Ps. Nie chcę tworzyć kolejnego tematu więc się zapytam , mam ixtreme LT i chciałbym się dowiedzieć czy kupować zdrapkę na miecha w ferie Grałem już na konoli przez 2 miesiąc na live i na bieżaco ją aktualizuję wiem na 100% że konsola nie jest oflagowana.Chodzi mi o to żebym w ferie pod wieczór bym sobie pograł i czy mogą mnie zbanować szybciej niz na LT+ ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    No to końcówki Ci się zepsuły pewnie :p Kiedyś w scart'cie miałem ułamaną jedną blaszkę i już obraz stracił kolory :p Więc i Ty pokombinuj coś z tym wejściem, nie wiem czy tam masz AV, czy tez scart... ewentualnie może spróbuj na innym telewizorze ?
    @a co do Twojego podpisu, to widzę, że ładnie dziękujesz :D
    hehe ; )

4. alandnb

alandnb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Nomadsky

Nomadsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0