1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Biały Wilk powróci?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Redaktorzy nieoficjalnej strony audycji radiowej „Gramy Na Maxa” dotarli do informacji jakoby odwołany niedawno Wiedźmin: Powrót Białego Wilka był nadal tworzony. Wszystko jest utrzymane w tajemnicy przed mediami, a oficjalna zapowiedź ma być podana według GNM w 2010 roku. Wszystko to są na razie tylko plotki i dopóki CD Project Red nie potwierdzi powrotu do pracy nad konsolowym Wiedźminem, który notabene byłby murowanym hitem. Tymczasem zapraszam cię na trailer promujący tą grę, gdy jeszcze oficjalnie nad nim pracowano. [Archi]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=bi6SdTGhePY&eurl=http%3A%2F%2Fkonsolowisko%2Epl%2Findex%2Ephp%3Ft%3Dnews%26id%3D2214&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=2214

2. Lotnik421 Xbox One

3. batman2k9

batman2k9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jest trylogia beda trzy czesci tak jak assasin.

4. DateX

DateX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    By gry odniosły sukces i wychodziło ich dużo są potrzebne pieniądze, a polskie studia je nie mają, fakt faktem Wiedźmin na PC-ta był chiciorem sam w niego wiele godzin szarpałem ale to tylko jedna gra, tutaj potrzeba czegoś więcej. A ten news uważam za plotkę, sami wiemy że ten francuski wydawca który miał wydać tą grę na x360 i PS3 (chyba) zrobił z polaków głupców, i dlatego projekt został wstrzymany, gdyby znalazł się ktoś inny do wydania wiedźmina na nextgeny by było głośno tak jak było wcześniej z tymi żabojadami.

5. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Chciałbym aby te plotki okazały się prawdziwe. Ale jeśli system walki będzie taki jak na PC to niech lepiej skasują cały projekt bo naciskanie jednego guzika juz mi się w zmierzło...

6. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    W PSX Extreme była notka dotycząca Wiedźmina.Ponoć CD Project Red miał jakiś zatarg z francuską firmą,która tworzyła konfiguracje pod konsolę,z pewnością poszło o pieniądze.

7. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    o kase poszlo,firma francuska ssala na maxa a prace do przodu sie nie posuwaly,wiec CDP zabral im projekt,tylko nie wiem czemu te studio francuskie prosilo namco bandai(tworcy dbz) o fundusze na stworzenie gry o_O

@TOP
    oby wyszlo,hit murowany,gralbym ile wlezie :D

8. przemek_gruby

przemek_gruby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    Chciałbym aby wiedźmin wyszedł na konsole bo jestem jego fanem a wersja na PC była super...

9. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też czekam, może może może wkońcu pogram, bo pieca to mam zabytkowego. :(

10. yokus

yokus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ehhh obyś miał rację !lunarred2...bo przerwanie prac nad tak doskonale zapowidająego się tytułu było dla mnie najgorszą wiadomością do tej pory w 2009 roku jesli chodzi o gry

11. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja ost. czytałem jakiś news na gamezilla że ma wyjść Wiedźmin 2 ? oO
    Oby wyszedł ten Rise Of The White Wolf na naszego klocuszka :D jestem fanem wiedźmaka :D
    Znalazłem link:
    http://www.gamezilla.pl/content/wiedzmin-2-oficjalna-zapowiedz-za-miesiac

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum