1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Biały Xbox One wystawiony na aukcji za 2700 dolarów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeśli ktoś z Was jest fanem konsoli Microsoftu, ma za dużo pieniędzy i przy okazji mieszka w Stanach Zjednoczonych ma właśnie niepowtarzalną okazję, by zakupić biały model Xboxa One. Sprzęt kosztuje "jedyne" 2700 dolarów, o 2200 dolarów więcej niż standardowa, czarna wersja.

Biały Xbox One został wystawiony na aukcji w amerykańskiej odsłonie serwisu eBay. Jest to wersja niedostępna dla zwykłych użytkowników – białe XONE otrzymywali jedynie pracownicy Microsoftu biorący udział w pracach nad konsolą. Dla wielu może być to więc spora gratka, choć sama cena sprzętu szokuje.

Wystawiający zażądał za białego Xboxa One aż 2700 dolarów, czyli nieco ponad pięć razy tyle co standardowa, sklepowa wersja. Warto wspomnieć, że urządzenia niczym oprócz koloru się nie różnią. Szczęśliwiec zapłaci więc 2700 dolarów za biały plastik (czyt. ekskluzywność).

Według sprzedawcy wraz ze sprzętem nabywca otrzyma wszystkie niezbędne akcesoria, w tym także białego pada dla Xbox One, oczywiście niedostępnego na rynku detalicznym. Konsola jest praktycznie nowa, miała być wyciągnięta z opakowania jedynie w celu jej przetestowania.

O specjalnych edycjach konsoli Microsoftu mówiło się ostatnio bardzo dużo, ale głównie w kontekście premiery gry Titanfall. Xbox One miał być sprzedawany w specjalnej wersji kolorystycznej nawiązującej do produkcji Respawn Entertainment. Ostatecznie nic takiego nie miało miejsca. Z biały Xbox One może być jednak inaczej. Może właśnie dlatego powstała ta aukcja – sprzedawca wie, że w przyszłości nie zarobi takich pieniędzy na białym Xboxie One, bo będzie on normalnie dostępny w sklepach.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Sporo, biała mi bardzo podchodzi, ale drogo i nie pasowałby mi do dosłownie wszystkiego co mam w salonie. Najbardziej podoba mi się biały pad(wiem że można pomalować, ale chodzi o wykończenie)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Biała wersja wygląda jak dla mnie lepiej niż jeżeli czarna. Ale tyle kasy za pudło bym nie dał!

5. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dosyć ładnie wygląda szczególnie właśnie pad.
    Jakoś od momentu zakupu białego tabletu ten kolor zaczyna mi się podobać :p
    Jeszcze tel. muszę sobie sprawić biały do kompletu ^^

Wysłane z mojego INSIGNIA_785_PRO przy użyciu Tapatalka

6. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W porównaniu do X360 gdzie biały kolor w ogóle mi nie podchodził to Xone w białym prezentuje się na prawdę elegancko, i jeszcze ten pad :D Fajne.

Wczytywanie...

Poleć forum