1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

„Biedny Tomb Raider” - starszy menadżer produktu z Sony wspomina o sprzedaży Rise of the Tomb Raider

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 16, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Najnowsze dzieło Crystal Dynamics zadebiutowało aktualnie wyłącznie na konsolach Microsoftu. Tytuł zbiera bardzo pozytywne oceny, ale według opublikowanych danych, gra nie odnotowuje wyśmienitych wyników. Kilka słów na temat „biednego Tomb Raidera” wypowiedział Chris Brown z Sony.

Crystal Dynamics podpisało umowy z Microsoftem, dzięki którym w tym roku Rise of the Tomb Raider zadebiutował wyłącznie na Xboksie One oraz Xboksie 360. Gracze mogą mieć jednak pewność, że w przyszłym roku produkcja trafi również na komputery osobiste (początek roku) oraz PlayStation 4 (końcówka roku).

Nie wszyscy chcą czekać, więc w Sieci pojawia się sporo negatywnych komentarzy dotyczących czasowej ekskluzywności przygód Lary Croft. Nawet Chris Brown – starszy menadżer produktów z Sony – postanowił na Twitterze skomentować sytuację znanej archeolog:

Na wiadomość przedstawiciela japońskiej korporacji odpowiedział Paul Rustchynsky, czyli dyrektor Driveclub:

Produkcja Crystal Dynamics zadebiutowała w trudnym okresie i wyłącznie na dwóch platformach, więc twórcy na pewno nie liczyli na miliony sprzedanych egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Nie możemy również zapomnieć, że pozycja musi zmierzyć się z kilkoma mocnymi killerami – między innymi Fallout 4, który zadebiutował w tym samym tygodniu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Znowu dogryski że niby PS4 lepsze żal.pl :D

krzys1190 lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Biedne Sony nie ma TRka i żal im **** ściska. Gra jest wypas :] Dawno mnie nic tak dobrze nie wciągnęło jak ta gra :]

krzys1190, barman_2000 i WRUB5ON lubią to.
  5. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Taka super ze koniec gry to totalna porażka a najmocniejszy przeciwnik w tej grze to niedźwiedź hahahaha

sweeterek lubi to.
  6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Szkoda, że nie wspomniał jak Master Chief zjadł Drake'a :D

barman_2000 lubi to.
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    czyli oceniasz całość gry po słabej końcówce fabuły?? ciekawe podejście

krzys1190 i kuleczka91 lubią to.
  8. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Żal im doope przycisnął... Ta za rok będzie lepsza sprzedaż... Kto ma to ograć to ogra teraz albo do tego czasu. Za rok to już każdy o tym zapomni. A co do gry jest wyśmienita. Jak im smutno to na pocieszenie mogę im dać worek ryżu żeby sobie przemielili w tym śrutowniku.
    Oczywiście sprzęt SONi jest tak kozacki że aż się pali w rękach
    http://www.pssite.com/news/45871/dualshock-4-zajal-sie-ogniem-w-trakcie-gry.html

Ostatnia edycja: Listopad 16, 2015
  9. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ktoś lubi odkrywać,rozwiązywać zagadki i mieć dreszczyk emocji eksplorując grobowce to dla niego gra jest ciekawa,ba nawet mega ciekawa. A jak ktoś ocenia grę po bosach vel ciężki przeciwnik to już jego sprawa. Gra jest mega :D hehe

kuleczka91 lubi to.
  10. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    No dobre najsilniejszym przeciwnikiem jest niedźwiedzia no a niby co miało by być jak nie niedźwiedź? W tego typu grze swoją drogą nowy TR jak dla mnie jest bardzo dobrym tytułem o którym sony i jego użytkownicy mogą pomarzyć :p

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

11. szonyone

szonyone Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ****** oszuści
    Zamówiłem grę w przedsprzedaży
    Nie otrzymałem do tej pory dodatków które powinny być w zamówieniu
    Ktoś z was spotkał się z tym ??

12. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Również nie otrzymałem gra zamówiona w euro-rtv w piątek złożyłem reklamacje dziś dostałem maila ze sprawą jest w kwestii wyjaśniania z działem handlu i w ciągu max 3 dni roboczych mam zekomo dostać odpowiedz jak coś dam znać

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

13. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja i tak sądzę że obok ekskluzywności poszedł jakiś grubszy deal na wrzucenie gry do golda np.

14. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja dostałem strój i pistolet i nie wiem co tam jeszcze. Najpierw w sklepie trzeba odblokować ten prezent ;-)

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Może i mają ból dupy, ale rzeczywiście strasznie biedna ta sprzedaż :O

16. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dzisiaj ukończyłam fabułę i się tak zastanawiam czemu koniec wg Ciebie jest porażką? Przecież to było wiadome, że muszą zakończyć tak, żeby była jeszcze jedna część (bo w sumie mają być 3cz tej gry, 2 już mamy, z czasem powstanie ostatnia). Nawet w przyrodzie taki niedźwiedź należy do jednych z najsilniejszych zwierząt to czego oczekiwałeś? Że zwykły człowiek będzie mocniejszy? A zresztą jak napadnie na Ciebie taka grupka ziomków z nieśmiertelnych to nie jest wcale tak wesoło :)
    A ogólnie co do Twojej oceny to bardzo dziwnie oceniasz całokształt gry po tym jaki był jej koniec. Wg mnie grę się ocenia od początku do końca, a nie po samym zakończeniu. Dla mnie ta gra jest mega ciekawa, jest dużo fajnych zadań, akcji, zagadek gdzie nieraz nie wiedziałam co robić. Całokształt gry oceniam bardzo dobrze i z chęcią kupię kolejną część. Teraz tylko pozbierać wszystkie rzeczy w grze i będzie git :)

17. NektaryN

NektaryN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lel, ale to było niebezpieczne - koleś mógł stracić ręce :(

18. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1231
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Studio biedne nie będzie M$ sypną kasą więc im mała sprzedaż lata kolo dzyndzelka a sony widocznie nie miało kasy by przebić ofertę M$ więc dogryza. Gra się ukazała w dodatku w złym terminie bo: COD, Assasyn, Fallout.

19. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    Ja zamawiałem preorder na konsoleigry.pl i dostałem wczoraj w mailu te 3 DLC :p

20. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Święta idą to nadrobią ze sprzedażą :) Albo jak gracze skończą Fallouta i Assasina :)

Wczytywanie...

Poleć forum