1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bijatyki Xone

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jeziorekk, Październik 29, 2014.

1. jeziorekk

jeziorekk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko
    Witam , mam pytanie jaką bijatyke polecicie na xbox one . Może być coś pokrewnego , mam kase tylko na jedną grę :)

Mile widziane pare słów na temat gry i dlaczego ta a nie inna .

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukasz1803

lukasz1803 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mazowieckie
    Fighter Within
    Killer Instinct
    EA Sports UFC

4. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Killer instinct, ufc, nadzchodzace tekken7 i mortal kombat X

5. jeziorekk

jeziorekk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Brzesko
    Wybaczcie , nie mam pojęcia jak miała by mi pomóc wasza odpowiedz . Sam znam tytuły gier obecnych na rynku , Ja chciałbym dowiedzieć się na którą warto wydać kasę .

6. miaucoon

miaucoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    XO jeziorekk skoro znasz te tytułu, to powinieneś wiedzieć że dwa z nich mają dostępne demo i sam możesz sprawdzić co Ci pasuje.

Ja jestem ciekaw, czy jest ktoś kto grał w Fighter Within na kinecie i może opisać wrażenia. Zastanawiam się czy tego nie kupić pod kinecta aby się poruszać ;) a demówki nie ma niestety.

Wczytywanie...

Poleć forum