1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Billing Contact Information

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HornZaqu, Styczeń 25, 2012.

1. HornZaqu

HornZaqu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam mam pewien problem moze on juz byl rozwiązany ale nigdzie nie mogłem znaleźć , wiec przy zakupie konsoli interesowalem xbox live .Czemu by nie grac przez neta ? Wiec utworzylem profil xbox live i wtedy nie nie mozna bylo robic konta na pl wiec zrobilem na UK podalem jakies dane w zakladce billing contact information (dane rozliczeniowe) i do teraz nie moge nic zmienic. Moze ktos wie jak przeniesc konto live z UK na PL probowalem juz wiele sposobow m.in przez windows live id czy tam inne ale nic nie dziala , moze nie mozna zmienic regionu konta? Bo jesli wchodze przez strone xbox na swoj profil to moge zmienic dane tylko region jest zablokowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    migracja jest zablokowana przez ms tylko założenie nowego konta lub zostanie na tym co masz

4. HornZaqu

HornZaqu Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Jak sie jest np zarejestrowany na UK to sie gra z samymi anglikami ? i masz takie łacze z gra jaki wybrales region ? Bo np ja mam 10 MB łacza internetowego ale jak gram przez siec to czasem mnie scina a w niektorych grach to juz wogole grac sie nie da czy to ma zwiazek z kontem ze nie jest w PL ?

Wczytywanie...

Poleć forum