Binary.Domain.JPN.RF.XBOX360-Caravan

SlimShady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie.
Przerobilem te wersje XBC zeby dzialalo na lt 2.0, ale jak sprawdzam pozniej abxem 1.05(z zaznaczona opcja disable writes) wyswietla sie binary domain isn't reconized ISO or stealth patch i dalej nic sie nie robi w abx.Czy w takim razie jak wypale to bedzie wszystko w porzadku czy cos jest nie tak??
 

SlimShady

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dokladnie taki komunikat sie wyswietla na samym wstepie w abx :isn't recognised as an Iso or stealth file
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Zaktualizuj sterowniki nagrywarki.

dokladnie taki komunikat sie wyswietla na samym wstepie w abx :isn't recognised as an Iso or stealth file
Ściągnij najnowszą wersję abgx'a. Link masz w poradniku z mojego podpisu.
 

zan82

Świeżak
Świeżak
proszę o pomoc, nagrywanie w moim wykonaniu staje się ruletką. Nagrywam cały czas w ten sam sposób jedne gry śmigają inne nie. Binary Domain nagrywam już 2 raz wszystko wg twojego poradnika adam34689. Płytka przechodzi weryfikację, przy próbie odpalenia wyskakuje komunikat że brudna płyta przeczyść szmatka itd. Co ciekawe grę można zrzucić na dysk bez najmniejszego problemu?! Panowie jakieś pomysły?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
proszę o pomoc, nagrywanie w moim wykonaniu staje się ruletką. Nagrywam cały czas w ten sam sposób jedne gry śmigają inne nie. Binary Domain nagrywam już 2 raz wszystko wg twojego poradnika adam34689. Płytka przechodzi weryfikację, przy próbie odpalenia wyskakuje komunikat że brudna płyta przeczyść szmatka itd. Co ciekawe grę można zrzucić na dysk bez najmniejszego problemu?! Panowie jakieś pomysły?
Inne gry XGD3 działają? Jaki Dash, nagrywarka, płyta, LT? Miałeś spoof'a napędu? Z jaką prędkością nagrywało?
 

Mario10

Użytkownik
Użytkownik
Zdziwiło mnie trochę bo sam teraz nagrałem ihasem, mam lt3 i wywala mi błąd autoryzacji płyty, nagrywałem na verbatimie , dash 14717

co może być powodem?
 

Do góry Bottom