1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Binary Domain

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Hawok, Luty 16, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Nazwa: Binary Domain
    Rodzaj gry:Akcja, TPP, science-fiction
    Data premiery w Polsce: 24 lutego 2012
    Producent: SEGA
    Wydawca: SEGA
    Wydawca PL: CDP.pl / CD Projekt
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Akcja gry została osadzona w Tokio. Globalne ocieplenie zmusiło ludzkość do poszukiwania lepszych terenów mieszkalnych. Aby wielkie metropolie nie opustoszały dokonano ich rozbudowy wzwyż. Niezwykle pracochłonne zajęcie powierzono maszynom, co doprowadziło do powstania ogromnych korporacji zajmujących się produkcją i udoskonalaniem robotów. Gdy robotyka dokonała ogromnego skoku naprzód, by zapobiec zastępowaniu ludzi przez roboty do konwencji genewskiej dopisany został specjalny akt. Nie pozwalał on na stworzenie maszyny w pełni samodzielnie myślącej oraz robota, którego nie da się odróżnić od człowieka bez zaglądania w jego wnętrze. W roku 2080 incydent mający miejsce w USA, zmusza do wysłania międzynarodowej jednostki specjalnej na teren Tokio, gdzie znajduje się siedziba korporacji "Amada" podejrzanej o złamanie regulacji zawartej w konwencji genewskiej.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    24 luty w europie, jest juz Binary.Domain.JPN.RF.XBOX360-Caravan.

Gralem w demko i calkiem niezla gierka. Dobry klimat s/f, sporo interakcji miedzy czlonkami teamu, a rozwalanie robotow na czesci daje duzo funu. Fajne akcje np robot z odstrzelonymi nogami czolga sie do gracza, lapie za nogi i wlacza autodestrukcje. :) Zapowiada sie solidny shooter, chociaz pewnie gra przejdzie bez echa, bo nie ma promocji na poziomie Mass Effect, Gearsow czy innych "hitow".

4. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Obejrzałem właśnie kilka filmików na YT dotyczących tej pozycji - zapowiada się ciekawie. Aż dziwne, że jeszcze o niej nie słyszałem.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nareszcie świetna gra od Segi.Na ekranie dużo się dzieje i ma świetną grywalność.Warto zagrać.
    Jak dla mnie miła niespodzianka.

6. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    gra wszech czasów i gra roku !!!!
    gra życia!!!!

Przeszedłem ją. gierka na około 12 godzin.
    Genialna epicka fabuła. Najlepsze lokacje i postacie jakie były w grze EVER.
    nie ma lepszej gry aktualnie na rynku.

7. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Po demie stwierdzam, że bardzo udany klon Gears of War :)

8. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    I tak to bywa, kiedy wokół tytułu nie ma szumu, marketing nie promuje gry na siłę. Wtedy otrzymujemy zaskakujący, doskonały tytuł. Sceptycznie podchodząc, ściągnąłem demo i po zagraniu wiedziałem że na pewno zagram w pełną wersję. Gra świetna, klimatyczna. Gorąco polecam

9. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Jestem po jakis 6h i co moge pwoiedziec? Po firmie SEGA nie spodziewam sie niczego.Kojarzy mi sie ona z jakimis arcadowkami albo sredniakami.Po wyjsciu BD sam postanowilem sprawdzic gre gdyz naczytalem sie wielu pozytywnych komentarzy a i w glowie zostala mi Bayonetta z ktora bawilem sie przednio.I co? Pierwsza misja-slaba,nudnawa,jakies darcie sie do mikrofonu...Mysle sobie kolejny japonski crap...Aleee...pogralem dalej i jak sie okazalo dobrze zrobilem.Gra ma straszznie slaby poczatek,az sie dziwie jak to mozliwe? A im dalej tym lepiej.Świetna grafika,niesamowity dynamiz,rewelacyjna dojrzala fabuła (ukazanych jest wiele dylematów moralnych).Walki z mega mechami nie mieszczacymi sie na ekranie-kooozaaak! Świetne dialogi miedzy czlonkami zespolu i fajny zystem "decyzji/charyzmy" dajacy graczowi mozliwosc wplywania na wlasny zespol wojakow.Jak dla mnie kolejny must have roku.Pozdrawiam!

10. tygrytron40

tygrytron40 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest mega jestem w 4 rozdziale i gra sie ********** szkoda tylko że nie ma copa na jednej konsoli .

11. cadet111

cadet111 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra fenomenalna, początek naprawdę słaby, ale po 30 min gra się rozkręca, niesamowity klimat, bardzo dobra grafika, w tą grę trzeba zagrać.

12. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Mnie również już wciągnęło. Dopiero 2 chaptery za mną, ale i tak wiem, że wsiąknę na dłużej. Dialogi między Danem a Bo - mistrzostwo :)

Pytanie do kogoś, kto już jest dalej - jest sens ładowania creditsów od razu w rozwijanie broni, czy lepiej poczekać i zostawić na później?

13. robak123

robak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory/Jastrzębie Zdrój
    Jak dla mnie to jest ona zbyt " japońska ".
    jedynie grafika jest bardzo dobra a reszta to kalka innych gier

7,5/10

14. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Ja jestem zajarany. Straszne podobieństwo do kultowego Ghost in the shell - roboty w ludzkiej skórze z własną świadomością itp. Fabuła jak dla mnie póki co świetna - może i już było to wszystko, może i odgrzewany kotlet, ale naprawdę bardzo dobrze przyrządzony i przyprawiony.

DODANO:
    Podtrzymuję co napisałem - jestem na 6 chapterze po wczorajszym posiedzeniu do 3 w nocy i im dłużej się gra, tym jest jeszcze lepiej. Nawet Gears of War mnie tak nie wciągnęło, bo nie potrafiłem grać dłużej niż godzinkę jednorazowo.

Ktoś się orientuje, ile jest chapterów?

15. kksmackoo

kksmackoo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Generalnie nie lubie takich gier ale poszedłem za głosem ludu....iii gierka mnie wgniotła w fotel. Jest ********* !!!!!! Fabuła mega. Grywalnośc świetna! Mój nr 1... ;)

16. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Grze ewidentnie brakuje porządnej reklamy. Wyszła w końcu sensowna wersja torrentowa, i generalnie nikt tego nie ściąga praktycznie.

DODANO.

Bleh, tylko 6 rozdziałów w grze, już po zabawie :( :(

DODANO2.

Chciałem po necie zagrać wczoraj, i nic - żadnej sesji do dołączenia :/ Gra sie ewidentnie marnuje...

17. sthEn

sthEn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdynia
    Myślałem, że już miała premierę jednak oficjalną, a nie tylko torrentową, mój błąd :)

Swoją drogą około 500GS można zdobyć za samo przejście gry bez żadnego szukania "znajdziek" itp. Ja zarobiłem 495 z achievementów po prostu grając, i wczytując się już po przejściu w listę, jeszcze z 3-4 pozycje spokojnie mogłem zdobyć poświęcając chwilkę.

6,5h na najłatwiejszym poziomie - nie lubie się męczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum