1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock 2 problem z "sejwami"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sawran, Luty 25, 2010.

1. Sawran

Sawran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam taki problem, konsoli nie mam podłączonej do internetu i nie wiem czy to może być tego powód ale gra usuwa mi "sejwy" Tzn. po pewnym czasie zaczynam grę sporo wcześniej niż skończyłem. Miał ktoś z tą grą taki problem ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Na czym zapisujesz stan gry ? (dysk, karta pamięci, pamięć wewnętrzna)

2. Zapisujesz grę ręcznie czy używasz tylko autosave?

3. Wczytujesz ręcznie czy bierzesz "continue", bo przy konsolach odłączonych od netu po wyłączeniu zasilacza data w konsoli się resetuje i konsola często myli najnowszy save. Dlatego lepiej wczytywać zapis gry ręcznie.

4. Sawran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Na czym zapisujesz stan gry ? (dysk, karta pamięci, pamięć wewnętrzna)
    * HDD 120GB BEVS

2. Zapisujesz grę ręcznie czy używasz tylko autosave?
    *Ręcznie

3. Wczytujesz ręcznie czy bierzesz "continue", bo przy konsolach odłączonych od netu po wyłączeniu zasilacza data w konsoli się resetuje i konsola często myli najnowszy save. Dlatego lepiej wczytywać zapis gry ręcznie.
    *Continue, ale próbowałem wczytać ręcznie a i tak żaden save nie był tym w którym zakończyłem rozgrywkę.

5. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No niestety jeśli zapisujesz i wczytujesz grę ręcznie to nie mam pomysłu co może być powodem. Możliwe że coś z dyskiem, ale co to Ci nie powiem bo nie siedzę w tym temacie.

6. Yetan

Yetan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja w BioShock'u (jedynce) po wybraniu opcji "Continue" nie przenosi mnie do miejsca, w którym ostatnio skończyłem rozgrywkę. Ręczne ładowanie zapisu gry działa.

7. Sawran

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za wskazówki, właśnie pokasowałem wszystkie zapisy prócz aktualnego, na koniec gry go nadpisze najnowszym stanem gry i jutro wieczorem odpalając konsole zobaczę czy wczyta się prawidłowy moment.

Pozdrawiam

8. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Elo ja mam tak samo miałem ponad 4h gry teraz włączam a nie ma tego save :(

9. shadowekpro

shadowekpro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0