1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock 2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MatiuszPL, Kwiecień 16, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MatiuszPL

MatiuszPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, próbowałem znaleźć spolszecznie do gry Bioshock 2 na xboxa 360, jednak znalazłem stare wątki i nie wiem czy są jeszcze aktualne, ponieważ mam LT+. Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi jak spolszczyć grę, oraz dać linka ze spolszczeniem, albo dać mi wątek do tutoriala. Bo nie wiem czy ściągać... , próbowałem szukać lecz znalazłem z 2008. Dziękuje za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    xboxy Bioshock 2 w Polsce wyszedł w angielskiej wersji językowej, aczkolwiek ponoć jest jakiś sposób z podmienianiem czy dodawaniem plików językowych w celu uzyskania polskiej wersji językowej, ale jak to trzeba zrobić to już nie bardzo wiem, zagadaj do użytkownika 4funny, widziałem po innych forach, że on takie rzeczy robi. Jeszcze jedno nie wiem czy, żeby taka gra z "wsadzonym" spolszczeniem będzie Ci działała na konsoli bez jtag'a.

4. MatiuszPL

MatiuszPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobrze, ale na jakich forach go znajdę bo po samym nicku nie znajdę go...

5. DeeJay3k

DeeJay3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podałem Ci jego nick z tego forum, a napisałem, że na innych forum to jedynie zauważyłem. W wyszukiwarce tego forum zaznacz "szukaj uzytkownika" czy coś w tym stylu i wpisz jego nick "4FUNNY" liczę na dziękuje ;P

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum