1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioShock: Infinite - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 23, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie na temat gry.

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jest lepiej i więcej jak w Dishonored :) Jak na konsole bardzo ładnie się prezentuje :) Jak trochę pogram to napiszę więcej.

4. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Pograłem niewiele tylko 2h, ale wciąga strasznie. Z początku tylko chodziłem i zwiedzałem sobie to wszystko zbierając różne rzeczy po drodze, a potem akcja. Graficznie bardzo, ale to bardzo ładnie to wszystko wygląda troszkę tak bajkowo, ale za to jest sieka, krew się leje, łby odpadają. To na razie tyle trzeba pograć więcej.

1 osoba to lubi.
  5. belweder93

belweder93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja też pograłem około 2h i strasznie mnie wciągnęło :D
    Póki co:
    Plusy:
    - historia zapowiada się na dosyć ciekawą
    - świetny voice acting
    - świetne postacie
    - AI wrogów i Elizabeth, dawno nie mieliśmy w grach tak inteligentnego towarzysza ;d
    - jest dosyć brutalna :D dużo krwi , spadają głowy :D
    - świetne widoki, miasto zostało świetnie zaprojektowane. Podoba mi się nawet bardziej niż Rapture.
    - gra jak na dzisiejsze fps'y jest dosyć wymagająca
    Minusy:
    - przybliżanie podczas strzelania na RS . strasznie upierdliwe i niewygodne. póki co jedyna rzecz do której mogę się doczepić, wg mnie w ogóle mogłoby tego nie być
    - dla mnie nie jest to minus bo znam język bardzo dobrze ale wiele osób może mieć problem ze zrozumieniem treści przez brak polonizacji

2 użytkowników lubi ten post.
  6. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    gra wymiata - grafika śmiga płynnie a jest na co oko położyć, lipa jest z fabułą - brak języka polskiego mocno zubaża grę bo ta jest naszpikowana filmikami, przemowami i wirtualnymi podpowiedziami
    jak dla mnie druga najlepsza gra roku na równi z Tomb Raider

klimat ma niesamowity - krwawe rozprawy z przeciwnikami budują nastrój - generalnie gra nie jest dla dzieci

1 osoba to lubi.
  7. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    Właśnie ukończyłem, praktycznie jeden dzień grania. Polecam każdemu, bo gra na prawdę wciąga ! Fajna fabuła i akcja oraz niesamowity klimat :)

8. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie to juz nie ten sam klimat co w rapture... jakos mnie nie uwiodla

9. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przede wszystkim to nie jest Bioshock,który znamy z poprzednich dwóch odsłon. Nie towarzyszy nam tu ten klimat napięcia,który wyróżniał tamte gry. I tego mi w tej części bardzo brakuje. Gra jest zupełnie odmienna. Ot pomagamy dziewczynie,bo nie mogę jej nazwać kobietą w przeżywaniu kolejnych przygód. Fabuła według mnie jest bardzo słaba i skierowana raczej pod kątem amerykańskich graczy. Nie ma w niej nic porywającego. Dodatkowo tyle w tej grze amerykańskich akcentów,że aż się niedobrze robi. Owszem podniebne miasto wygląda ciekawie i przemieszczanie się po szynach kolejki podniebnej jest niezłe,ale poza tym mamy tu same schematy. Przechodzimy z jednego punktu do drugiego wybijając po drodze kolejne fale wrogów. Grę urozmaicają różne moce bohatera,które pomagają nam unicestwiać wrogów,dziewczyna też ma swoje moce,ale ja w tym nie widzę żadnych ewolucji. To już wszystko było. Dodatkowo grafika. Z daleka obiekty wyglądają bardzo dobrze,ale z bliska to już tragedia,ale trudno wymagać od 8 letniej konsoli jakichś cudów. Ja tej grze daję 7/10 a tym,którzy chcą poczuć markę Bioshock polecam w zagranie w kultową dla mnie pierwszą część tej serii.

10. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie rozumiem zachwytów na grafiką w tej grze, przecież te tekstury są tak rozpikselowane, że oczy bolą. Z samą grafikę bym dał 6,5/10
    Co do rozgrywki to tak jak ujął djpolki po prostu idziesz i strzelasz bez żadnego napięcia, przerażenia jak było w poprzednich częściach.

Co do oceny końcowej wstrzymam się aż dłużej w nią pogram.

11. b0b3r

b0b3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    a ja się zawiodłem na nowym Bioshocku. Twórcy wyraźnie poszli w strone Dishonored, ale nie zadziałało to na plus dla serii. Nie ma już tego, jak już wcześniej pisali moi poprzednicy, charakterystycznego dla serii Bioshock mega napięcia, po pierwszych 60 min zwiedzania miasteczka następuje praktycznie nie kończąca się walka z kolejnymi hordami przeciwników, którzy nie wiedzieć czemu i jest to strasznie wkurzające, wiedza zawsze gdzie dokładnie się znajdujemy, brakuje tutaj elementów stealth znanych choćby z Dishonored.
    Grafika także nie powala, ale jest w miarę ładnie dla oka i jest co pozwiedzać. Skakanie na haku po podniebnej kolejce daje rzeczywiście dużo frajdy. Słabiej oceniam mechanikę strzelania z borni przy celowaniu, jest to uciążliwe.
    Na plus na pewno postać Elisabeth, moce i voice acting wszelkiej maści. Gra jest dobra ale na pewno nie jest tak wielka jak to nam sie starają wbic do głowy portale branżowe stawiając zawyżone oceny , same 9-10. Mam aktualnie jakies 4-5h rozgrywki i gra mnie już nudzi.

Moje ocena to 7/10.

BTW Czekam na akcje jak na tym gameplayu BioShock Infinite Walkthrough part 1 15 minutes Gameplay HD E3 2011 PS3 XBOX360 - YouTube

Zarówno Bioshock 1 jak i Dishonored stawiam wyżej od nowego Bioshock Infinite.

Do osób które skończyły juz grę, możecie napisać ile czasu gra zajęła?

12. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Grafika jest na 7,grywalność(strzelanie-7),design 8.Ogólnie mogło być trochę lepiej do bioshock 1 jednak zabrakło sporo. 7+/10.

13. mabik

mabik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po około 10 godzinach gry, a gram na HARD (który nie jest zbyt trudny) i jestem prawdopodobnie gdzieś w 1/4 (dopiero co zdobyłem Shock Jockey'a), gra jest niesamowita, design świata jest świetny i jak dla mnie strona wizualna to bardzo mocna strona nowego BioShocka, gram bardzo powoli nigdzie się nie spiesząc podziwiając każdy plakat, napis i każdy element otoczenia, zbierając wszystko co się tylko da. W ogóle nie czuć żadnej nudy, gra jest bardzo wciągająca, a jej świat tak urzeka, że godziny lecą nie wiadomo kiedy. Nie rozumiem narzekających na aspekty wizualne, bo może nie jest to realistyczna grafika jak w Crysis 3, ale wcale taka nie miała być i ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo z technicznej strony nie ma żadnych większych, zauważalnych spadków płynności (a były pogłoski, że na konsolach jest z tym niezbyt dobrze). Wręcz po wyłączeniu V-Sync w opcjach (X360), gra staje się jeszcze płynniejsza (tak na oko wyciąga wtedy 40-50 fps), a efektu rozdzierania obrazu praktycznie nie widać. Czasami zdarzy się jakaś gorsza tekstura, ale przez większość czasu byłem zachwycony tym co widziałem. Jest to jedna z lepiej wyglądających gier na UE3 moim zdaniem. Narzekającym na sterowanie (tzn. dokładnie na celowanie z muszki) polecam zmienić sobie w opcjach schemat sterowania na drugi z trzech dostępnych, który jest wzorowany na grach CoDo podobnych, gra się wtedy o wiele przyjemniej no i troszkę łatwiej. Jeśli chodzi o fabułę to jak na razie nie mam większych zastrzeżeń, bo spełnia swe zadanie i przyciąga do ekranu. Postać Elizabeth jest znakomicie zrealizowana i urzeka swoim zachowaniem i interakcją z otoczeniem, jest także bardzo pomocna podczas starć z przeciwnikami. Nie jest piątym kołem u wozu, jak postaci towarzyszące w niektórych produkcjach, tylko jest w pełni zasłużonym kompanem tej podróży. Strona audio jest również znakomita i poprzez wszelkie odgłosy gwaru miasta, czy też muzykę graną w spotykanych sklepikach, barach znakomicie buduje klimat tamtego okresu i mimo, że jakoś żaden konkretny utwór mocno nie zapada w pamięć, to spełnia swe zadanie bardzo dobrze i jest znakomitym tłem do dziejących się wydarzeń. Ogólnie mówiąc jak na razie jestem pod ogromnym wrażeniem nowego BioShocka i z pewnością obok nowego Tomb Raidera jest to najlepsza gra tego roku, moim zdaniem zasługująca na ocenę 9+/10. Widać w niej znakomicie ogrom włożonej w nią pracy i środków, co ostatnimi czasy rzadko da się zauważyć w innych produkcjach.

Składowe tej oceny widzę następująco:
    Klimat: 10
    Design: 10
    Fabuła: 9-
    Grafika: 9
    Audio: 8+
    Gameplay: 10

14. b0b3r

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    hmm 10 H i zdobyłeś dopiero shock jockey? Ja po nie co 4h mam shock jockey i jestem swiezo po podłączeniu gondoli do "prądu" , zwiedzając większość zaułków, pomieszczeń i zbierając większość dobroci . Chyba naprawdę raczysz się wręcz każda texturą :)

Nie wiem skąd te zachwyty nad fabuła, mi sie gra znudziła już po 4h, gram dalej ale gra po prostu zniechęca. Nie wciąga jak Bioshock1 czy Dishonored, nie zaskakuje. Meczą kolejne hordy wrogów niczym w nowych gearsach.

15. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gralem na normalu, delektowalem sie gra,lazilem,zwiedzalem... Gra poszla w + - 8h.Niezly wynik.

Ciezko mi cos napisac na temat tej gry.Mam sprzeczne uczucia powodowane rozwojem fabuly jak i zakonczeniem.

Na plus:

-Swiat jest niesamowity,to pewne.
    -Cala stylistyka,architektura, miazdzy.
    -Rewelacyjnie napisane dialogi.
    -Elizabeth jest slodka i kochana, az sami mamy chec powiedziec - Elizabeth, im comming for you!
    -Rewelacyjny styl graficzny.
    -Grafika jest swietna, wszystkie ruchome tla,refleksy sloneczne, opary,burza...
    -Bardzo fajne i pomocne zdolnosci.
    -Umiarkowana otwartosc swiata, gwarantujaca brak nudy i powatarzalnosci jak to mialo miejsce chocby w FC3.
    -To co sie dzieje na ekranie urywa tylek, skakanie po liniach przewozniczych,rozwalanie strowco,atak ogromnego ptaka.
    -Wspominalem juz o Elizabeth?

Najbardziej pamietne chwile-bez spojlerow.
    -Walka z duchami.
    -Pobyt w klinice.
    -W trakcie wizyt jednego z barow- naciskamy na lezaca gitare, Booker zaczyna grac a Elizabeth spiewac, slodkie.
    -Feeling miasta, widzimy,ze ludzie naprawde cos tu robia.Ten swiat zyje,nie jestesmy sami.
    -Nawiazania do Rapture :D

No i minusy:
    -wraz z postepem, fabula,FABULA
    -prawdopodobnie 1 zakonczenie

Podsumowujac- ta gra mnie przygniotla.Z jednej strony mamy prawdopodobnie do czynienia z najlepsza gra roku...Z drugiej, zawod spowodowany zakonczeniem i calym rozwojem fabuly strasznie boli...

9/10
    Fenomenalna basn dla doroslych.

UPDATE
    Wszyscy ktorzy nie znaja angielskiego i maja PC moga sie cieszyc.Gra jest z polskimi napsiami.Widocznie Cenędza dogadala sie z 2K. Kolejny raz przejde wiec gre na pc po polsku w wyzszej rozdzialce :)

16. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    ja bym powiedział że na normalu z 12h - ale też nie jestem fajterem - zakończenie dla angielski nieabla jest do kitu - nie wiadomo ocb
    Gra jest ponura i ma klimat choć to nie jedynka no ale wtedy jak była to innych nawiedzonych gierek było jak na lekarstwo a tu już cz.3

17. b0b3r

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wwa
    właśnie skończyłem grę, trudno mi powiedzieć ile rozgrywka mi zajęła bo nie jest to nigdzie odnotowane w statystykach ale coś ok 9-10h. W sumie nie wiem co powiedzieć, zakończenie średnie, na pewno jest zaskoczenie, ale dłużyło się niemiłosiernie. Grę jako całokształt oceniam na 7/10. Trochę za dużo elementów strzelania. Na pewno nie jest to jakiś nie bywały hit , gra roku i przełom jak nam usilnie chcą wmówić recenzenci. Do gry już nie wrócę, ale chętnie zagram ponownie w Bioshock 1.

Osobny watek trzeba poświecić Elisabeth, świetna realizacja, dubbing, emocje, zachowanie, chyba najlepszy "kompan-bot" dotychczas w grach!

Chyba jest tylko 1 zakończenie, nie widzę na możliwość innych.

18. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Kurier dostarczył wczoraj grę, pogralem z jakies 6 h i dla mnie bomba. Ogólnie jestem fanem serii i tu tez nie odczułem zawodu. Graficznie super( Ci co mówią ze tekstury pixeloza, a jak dla mnie oprawa graficzna pasuje do serii) super klimat, shoter inny niz wszystkie. Ja osobiscie nie żałuję kasy wydanej na ten tytuł. Jedyny mankament to questy ktore w poprzednich odslonach byly ciekawsze ale dramatu nie ma. Teraz czekać na dodatek:) polecam wszystkim

Wytapane z XPERII;-)

19. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dla mnie ta gra to arcydzieło! Dawno nie grałem w tak dobry tytuł.
    Świetnie zaprojektowane miasto, pełne szczegółów i różnych smaczków, do tego klimat i bardzo fajny wstęp. Znakomicie przedstawiono tutaj postać Elizabeth, jej gesty, emocje, wszystko dopracowane. Do tego wszystkiego akcja i genialny soundtrack, aż czasami zatrzymywałem się na kilka minut żeby sobie posłuchać muzyki czy śpiewu chóru :)

20. Damian2121

Damian2121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Popatrzcie na ten gameplay:
    BioShock Infinite: 15 Minutes of Gameplay Footage [HD] - YouTube
    Ile rzeczy zmienili,takiego etapu nie ma w grze.Jest to zamiennik etapu "emporia".Etap mogli dać,był by ciekawy,pasujący do świetnego bioshocka.Widać,że trochę przez ten czas zmienili fabułę i całkowicie hud.Także elizabeth ma inne moce niż teraz.

21. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Napiszę krótko. Najlepsze zakończenie jakie widziałem w grze, miasto i wszystko inne jest dla mnie arcydziełem.

Wczytywanie...

Poleć forum