1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock Infinite przejście na 1999 mode

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Krawol, Kwiecień 8, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Witam. Ma ktoś jakąś strategie przejscia? Juz jestem ponad polowe a konkretnie mam ducha lady do zabicia. I jak tu ją pokonac? :-(

Wysłane z mojego GT-I9300

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Heh, mam ten sam moment:-D. Staram sie ja troche osłabić za tych drzwi jak od sejfu tylko jest straszny problem z amunicją. Napewno według mnie dobry jest tier ktory w krytycznym momencie stanu życia po kazdym killu przeciwnika daje nam hp. Ja nie widze innej możliwości jak wpadać za te drzwi co jakis czas po ammo a tak strzelać zza tych pancernych drzwi bo inaczej te upiory Cie zjedzą:p zbyt wiele ich;-)

Wytapane z XPERII;-)

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Strategia prosta. Olewacie wszystkie zombie i nawalacie w ducha Lady, bo ona i tak będzie wskrzeszac przeciwników bez końca. Najlepiej wypuszczac kruki żeby zajęły zombie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Dobra wpadł calak :p

powiem tak odrazu jak się uwolni, iść do takiej krypty z prawej strony.
    Ja tam siedziałem i BIŁEM TYLKO mobów a po 30 sekundach padła sama? lol bug>? glitch?

Potem przy drugiej walce jak się sejf otworzy to nie wychodźcie i tylko snajperką i padnie.

Przy 3 walce z nią ze schodów ze snajpy oraz mosquito tworzyć (na niebie jest)

a przy finalnej misji polecam skilla z absorpcją amunicji a następnie rdzeń statku obklejać tą magią absorpcji i dzięki temu możecie siedzieć sobie wygodnie w fotelu i grać jak na easy :)

dzięki wszystkim :)

Wczytywanie...

Poleć forum