1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioShock Infinite: Szczegóły dotyczące DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez RaptorPL, Lipiec 30, 2013.

1. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin

Ujawnione zostały DLC do BioShock Infinite. Pierwsze z nich, skupione na walce, będzie mieć swoją premierę na Steamie jeszcze dzisiaj. Drugie, utrzymane w klimacie noir, pojawi się w tym roku. Oba dodatki dostały swoje własne zwiastuny.
    Pierwsze DLC do BioShock Infinite, Clash in the Clouds, będzie dostępne jeszcze dziś w serwisie Steam. W dolarach dodatek kosztować będzie 5 dolarów (jeśli więc zastosowany zostanie przelicznik 1 dolar = 1 euro, zapłacimy około 21 zł). Na PlayStation 3 i Xboksie 360 DLC powinno się ukazać do końca tego tygodnia.

Clash in the Clouds koncentruje się na walce - wrzuceni zostaniemy na arenę, gdzie po kolei pokonywać będziemy coraz większe i bardziej urozmaicone fale przeciwników.

Drugie i trzecie DLC, Burial at Sea: Episode One oraz Burial at Sea: Episode Two to dwuczęściowa historia utrzymana w stylu filmu noir. Ukaże się jeszcze w tym roku. Każdy epizod kosztować będzie 15 dolarów (przy standardowym przeliczniku - około 63 zł), przy czym wszystkie trzy DLC można już teraz kupić w pakiecie Season Pass za 20 euro, czyli około 84 zł.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastuny Clash in the Clouds oraz Burial at Sea: Episode One:

Źródło: http://www.cdaction.pl/news-33909/b...y-dodatek-dostepny-juz-dzis-wideo-update.html

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    czyli pierwszy dlc to klasyczne dojenie kasy bo to powinien byś co najwyżej tryb w grze - do strzelanek jest mnóstwo innych gier
    te następne przynajmniej będą miały fabułę

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Heh tu już DLC, a ja nawet nie zagrałem jeszcze w tę grę :)
    Jakoś nie mam czasu by grać.. a xbox się po prostu kurzy..

PS. Podaj źródło informacji :p

5. BlindObserver

BlindObserver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    W każdym pudełku z Bioshock Infinite sprzedawanym w Polsce masz Season Pass, więc DLC będą musieli kupić tylko Ci, którzy biorą używki. Coś za coś.

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    albo piraty ;(

7. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Szczerze to marne to dlc. Czekałem bo chciałem tytuł odświeżyć a tu jakis marny tryb rozgrywki. A pierwsze dlc jest juz do pobrania. Dla tych co nie maja season passa cena 17 z groszami

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

8. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nawet nie wiedziałem.

9. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dodatek "Burial at Sea" wygląda apetycznie. Stare dobre Rapture utrzymane w świetnym klimacie. Must have ;)

10. Czesiu16

Czesiu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czy ktos ma problem z zagraniem w to na RGH? mam title update i sciagniete dlc ale gra mi tego nie widzi. Nigdy nie mialem takiego problemu ;/

11. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Jest dokładnie tak jak mówisz Czesiu16. Mam najnowszy TU (czyli 4) a po uruchomieniu gra wykrywa DLC ale stwierdza, że nie ma odpowiedniego TU i grać nie pozwoli... Dziwne, bo to TU jest z końca lipca nic nowszego nie wyszło. Pokombinuję i dam znać.

EDIT
    Problem rozwiązany, DLC działa bez problemu. Powodem faktycznie był TU, który albo był jakoś nieszczęśliwie pobrany przez FSD albo coś był niedopasowany. Nie wiem. W każdym razie przy przeglądaniu zawartości gry przez oryginalnego dasha, na końcu za całą masą save'ów była aktualizacja z ikoną wykrzyknika. Wszedłem, usunąłem, z xbuc-a pobrałem ostatnie TU, Horizonem wgrałem na pendrive, na oryginalnym dashu przeniosłem go do pamięci , pod fsd sprawdziłem czy jest wgrany i aktywny. Był, więc uruchomiłem grę i wszystko już poszło gładko.

Wczytywanie...

Poleć forum