1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock Infinite wersja Complex ihas lt3.0 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rockman85, Kwiecień 5, 2013.

1. rockman85

rockman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Wypaliłem bioshock'a infinite ihas'em na verbatimce, gra zainstalowała się na dystku twardym bez problemu, ale po uruchomieniu konsola cały czas mieli płytkę:(.Trick z mp3 nie działa. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?Proszę o pomoc.Od kiedy mam ihas'a nie miałem żadnych kłopotów z nagrywaniem i powiem szczerze, że myślałem iż MS da sobie spokój z piraceniem na 360 i skupi się na najlepszym możliwym zabezpieczeniu nowej konsoli.A tu proszę...

Wczytywanie...

Poleć forum