1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock Infinite

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hirashin, Kwiecień 3, 2013.

1. hirashin

hirashin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam przeróbkę LT 3.0. Ściągnąłem wczoraj nowego Bioshocka (COMPLEX), wypaliłem img burnem i przepuściłem przez abgx'a, wkładam do konsoli i po paru minutach pokazuje się znajomy komunikat, że konsola nie może odczytać płyty, proszę przeczyścić ściereczką. Myślałem, że ten problem nie dotyczy już nowych gier. Ma ktoś to samo, tudzież wie jak to naprawić? (nie mam ihasa)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Nagrać iHASEM.

Gra posiada zabezpieczenie CIV, które co jakiś czas sprawdza, czy nagrania jest kompletne.
    Jako, że nagrałeś zwykłą nagrywarką, częśc danych została ucięta, przez co gra nie chce działać.

Wczytywanie...

Poleć forum