1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock Infinite

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Skipper17, Kwiecień 21, 2014.

1. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
    Witam. Nagrałem jak zwykle Bioshocka zwykłą nagrywarką na Verbatinum, gra nagrała się bez błędnie i wszystko działa cacy do póki nie pokaże się jakiś tuturial lub siedzę długo w menu. Zawsze gdy odpali się taki tuturial lub włączę automat z eliksirami wyskoczy błąd autoryzacji dysku bądź komunikat o wytarciu płyty. Jest jakiś sposób aby tego uniknąć? Słyszałem, że jak zainstaluje na dysk to z trikiem mp3 można jakoś tego uniknąć. Gra zainstalowała się na dysku bez problemu, ale jak ma polegać ten trick? Włączyć muzykę, poczekać 5 min i włączyć grę, czy włączyć muzykę i od razu odpalić grę? Gdy już wykorzystam ten trick to czy muszę szybko przewijać te filmiki i przeskakiwać menu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Bioshock ma civ więc tylko kopie które w 100 % nagrasz będą działały

4. Skipper17

Skipper17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jeżewo
    Gra działa z 30 min jedna sesja, czasem dłużej :D Zajmie mi to więcej czasu ale przejdę, bo gra ma wyborny klimat przy najmniej na początku :p

Wczytywanie...

Poleć forum