1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock - nie można pobrać

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez petroz, Lipiec 22, 2014.

1. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Jak w temacie. Zakupiłem na XBL marketplace Bioshock. Mam niestety problem z jej pobraniem. Pobieranie gry startuje normalnie, ale w pewnym momencie wywala mi internet i po restarcie routera albo można wznowić pobieranie, albo pojawia się komunikat jak wyżej (nie można pobrać Bioshock). Jeżeli pobieranie wystartuje ponownie, to historia po pewnym czasie się powtarza, tak że zostaję zazwycza z grą pobraną w 8,20,50% i niemożnością kontynuowania pobierania. Czyściłem pamięć cache, próbowałem pobierać zarówno przez sieć przewodową jak i bezprzewodową. Ten sam efekt. Próba pobrania gry ponownie, bez usunięcia starych danych uruchamia pobieranie, % pobierania skacze pomiędzy ukończoną wartością (np 20%) a 0% i po 3-4 takich przeskokach ten sam problem - nie można pobrać Bioshock. Czy ktoś próbował pobrać tą grę z Marketplace i doświadczył tego samego problemu?

Dodam tylko, że jest to pierwsza gra z którą mam taki problem. Do tej pory pobierałem zawsze GwG oraz trochę innych tytułów (np. Diablo3,Forza Horizon) i nigdy nie miałem takich problemów.

Wczytywanie...

Poleć forum