1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bioshock problem z misją

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez shanhaevel, Luty 2, 2009.

1. shanhaevel

shanhaevel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo bym Was prosił o pomoc otóż jestem już przy samym końcu gry i mam zebrać wszystkie części skafandra aby zamienić się w big daddy znalazłem już hełm, skafander i modyfikator głosu w grze pisze, że muszę jeszcze znaleźć buty ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Ściągnąłem nawet poradnik z tego forum i tam też jest napisane, że jedynie hełm, skafander i modulator muszę znaleźć nic nie ma na temat butów mógłby mi ktoś pomóc albo podać jakąś wskazówkę? Będę bardzo wdzięczny:)

Ha udało mi się:D kurde latałem po laboratoriach a buty były w bibliotece:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Prosze bardzo:)
    Z notatnikow w grze wynika,ze buty zostaly omyłkowo dostarczone do biblioteki-Mendel Family Library,na zachodzie od wejścia do Failsafe Facility,na drugim pietrze.

Wczytywanie...

Poleć forum