1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare chce podjąć ryzyko przy kolejnym Mass Effect

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 8, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Na blogu BioWare pojawiła się notka prezentująca najważniejszych pracowników studia. Jednym z założonych sobie celów przez tę ekipę jest zrobienie czegoś więcej niż po prostu kolejnej części serii.

W pracach nad kolejną częścią serii Mass Effect bierze udział Chris Schlerf, który to odpowiedzialny jest za historię poznaną przez nas w Halo 4.

Fabrice Condominias z BioWare twierdzi, że studio jest gotowe podjąć ryzyko, by popchnąć serię do przodu:

Dyrektor kreatywny BioWare, Mac Walters, wie, czym kolejna część ME przyciągnie do siebie graczy:

Na koniec powiedziano także nieco o kreacji nowej postaci, gdyż wiemy, że w kolejnej odsłonie serii nie poprowadzimy gry jako John Shepard:

Jak wam się podoba podejście BioWare do kolejnej części ME?​

2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Jestem fanem wszystkich części ME, więc takiego kotlecika z chęcią przytulę na XO. O ile remastering będzie widoczny i cena będzie w okolicach (a nawet tańsza) od Metro Redux na łanke. Nawet jakiś czas temu myślałem, czy czasem nie będą chcieli wydać trylogii ME na next geny :D

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    Dla mnie trylogia jest zakonczona napewno nie kupie tego samego na next geny bo nie widze sensu ,fantastycznie sie bawilem na x360 ,a takze fabuła mnie wciagneła na dlugie godziny jesli mialbym kupic to z calkiem nowa historia i z nowymi bohaterami ,ale mogli by wspomniec cos o Shepardzie :)

5. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Ja nie gralem w Mass Effecta na poprzedniej generacji, wiec chetnie bym zjadl sobie takiego kotlecika na PS4 lub XOne.

Wczytywanie...

Poleć forum