1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare dyskutuje nad przyszłością marki Dragon Age

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 11, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Podczas imprezy PAX East 2012, BioWare zorganizowało specjalny panel poświęcony 'przyszłości marki Dragon Age', podczas którego twórcy serii przekazali nieco pomysłów, które być może wcielą w życie tworząc Dragon Age 3. Jeśli treść prezentacji nie odbiega od prawdy, czeka nas m.in. zmiana krainy, w której osadzona będzie fabuła gry czy też podejmowanie ważnych decyzji. Czy to oznacza, że DA3 już powstaje?

Prezentację dotyczącą 'przyszłości marki Dragon Age' poprowadził Mike Laidlaw (Creative Director marki), a towarzyszyło mu całkiem sporo twórców poprzednich odsłon serii; m.in. Mark Darrah (Executive Producer) czy odpowiedzialny za fabułę David Gaider. Wspomniani panowie przedstawili trzy pomysły na ożywienie świata oraz fabuły i gameplay'u w Dragon Age 3.

Pierwszym z nich jest nowa kraina, w której zostanie osadzona fabuła - Orlais. Będzie to południowy kraj inspirowany Francją:

Drugi pomysł odnosi się do konsekwencji poczynań graczy. Wszelkie podjęte przez nas decyzje mają mieć odzwierciedlenie w wydarzeniach oraz kształcie świata gry:

Ostatnia zmiana jest nieco bardziej kosmetyczna i dotyczy naszych towarzyszy podróży. Chodzi o urozmaicenie ich uzbrojenia oraz uwydatnienie wizualnych efektów zmiany np. pancerza. Jeśli nasz towarzysz założy nową zbroję, po prostu zmieni się jego wygląd.

Czy to oznacza, że Dragon Age 3 powstaje? Jesteśmy niemal pewni, że tak jest. Całkiem niedawno BioWare oznajmniło, że zespół developerski DA pracuje nad The Next Big Thing", a co innego pasowałoby do tego miana lepiej, niż Dragon Age 3?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jakoś mnie ta seria nie przekonała, wolę jedną postać którą kokszę na maxa i jestem Bogiem, a nie ze się trzeba użerać z 4 typami..

4. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    WOW niesamowity pomysl, ze tez nikt nidy tego nie zrobil w grze RPG...
    Szkoda, ze sie nie pochwalili czy maja juz pomysl na day one DLC.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No pomysły to oni mają genialne.

6. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    jak 3 cześć powstanie na podstawie jedynki w sensie wiekszego otwartego świata to może coś z tego byc ;) Ale gra, nie powiem ! moje klimaty ! ;)

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pierwsza część była spoko, podobała mi się a moja dziewczyna wkleiła 1000gs na xboxie i odblokowała wszystkie osiągnięcia na PC (a tam jest ich więcej).
    dwójeczka za to zawodowo ssie pałkę i jeśli trójka ma być w ten deseń to ja podziękuję.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum