1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare nie chce na siłę dodawać kontrolerów ruchowych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 4, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Twórcy Dragon Age: Inquisition nie planują za wszelką cenę implementowania nowoczesnych kontrolerów, jeżeli nie będą one pasowały do ich produkcji. Co by nie było, BioWare przygląda się kontrolerom ruchowym i dalej rozważa skorzystanie z nich, więc nie jest to sprawa zamknięta.

Wg Camerona Lee, studio brało dotychczas pod uwagę takie urządzenia, jak Kinect, Move i SmartGlass. Tak członek studia widzi zastosowanie odrębnych kontrolerów:

Lee uważa, że zastosowanie Kinecta w Mass Effect 3 wiele im podpowiedziało o tym, jak ludzie używają takich kontrolerów:
    Cameron Lee, widząc jaki efekt dało zaoferowanie graczom trybu multiplayer w Mass Effect, nie wyklucza jego obecności w Dragon Age: Inquisition.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kontrolery ruchowe są w 90procent grach zbędne, jakby dodawać jakieś pierdoły do diablo czy innych gier. Technologia ta jest droga i daremna, jedyna sensowna gra to była kinect sport i tak nic sensownego nigdy nie wyszło na sensory ruchu.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hehe nawet Ryse: Son of Rome które początkowo miało być tylko i wyłącznie pod Kinecta zaniechało tego pomysłu :).

Osobiście nie mam Kinecta (rozmieszczenie w pokoju nie zezwala mi na to..) więc nie jest mi dane oceniać czy to dobre, czy złe.. Dla dzieci może dobre. Ale dla starych wyjadaczy to zbędny bajer.
    Więc dla mnie jest to bardzo dobre, że nie chcą na siłę wciskać graczom czegoś takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum