1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare: Origin w Mass Effect 3 to nie natrętny DRM

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez ROBI772, Luty 18, 2012.

1. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Konieczność posiadania konta w serwisie Origin w celu uruchomienia Mass Effect 3 wywołała falę krytyki, ale zdaniem Caseya Hudsona nie mamy się czego obawiać.

Już w styczniu stało się jasne, że Mass Effect 3 będzie nierozłączny z platformą Origin. Casey Hudson zapewnia, że gracze będą czerpać z tego same korzyści. - Dzięki temu macie dostęp do sieciowych i cyfrowych elementów, które, ogólnie rzecz ujmując, mają obecnie gry komputerowe. Sądzę, że graczom nie będzie to przeszkadzać - mówi na łamach CVG.

- Uważam, że ludzie, którzy wypróbują Mass Effect 3 na platformie Origin, uświadomią sobie, że nie jest to natrętny rodzaj zabezpieczeń. To tylko sposób na uzyskanie trwałego dostępu do usług sieciowych. Podobnie jest gdy korzystacie z wszystkich innych kanałów dystrybucji cyfrowej, multiplayera czy czegokolwiek. Nie jesteście zmuszani do nieustannego połączenia z siecią - w Mass Effect 3 możecie grać w trybie off-line - dodaje.

Jeśli chodzi o zabezpieczenia, gra będzie wymagała jednorazowej autoryzacji, a liczba instalacji ma być nieograniczona.

źródło: gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja osobiście korzystam z origin i jest to bardzo dobre rozwiązanie, zero problemów same plusy, to tak jak steam tylko dużo lepsze mniej zapchane i awaryjne, do tego jak chcesz z kimś pogadać np w battlefield to nie napierdzielasz na czacie serwera tylko przez origin.

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dokładnie jak Altres powiedział - Origin jest świetny. Nie dość, że design i interface jest bardzo przyjemny to w dodatku ceny gier są bardzo przystępne. Ani razu nie spotkałem się z jakimiś problemami dot. instalacji, czy autoryzacji, wszystko zawsze schludnie działa.

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Bo nie kupiłeś BF3 na premierę, poważnie, ja sobie prawie żyły wyprułem tyle problemów miałem, między innymi z originem, odosobniony w tym nie byłem, ludzie taką agresję łapali jak w dzień premiery na originie nie działała autoryzacja :p Ale parę miesięcy po starcie Origina to jednak można powiedzieć ciepłe słowa, z pobraniem dema Amalura czy Mass Effecta 3 nie ma problemów, leci pełnym łączem, wszystko się samo instaluje :)

6. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak ja się cieszę że gram na xboxie... Gra fajna ale tylko na konsolach bo ten origin jest dość ułomny jeśli chodzi o gry w porównaniu ze steamem.

7. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Finer krytykujesz a nie korzystasz i tak naprawdę gówno wiesz, MrDraiger pamiętajmy że to był debiut origina, steam dla przykładu w swoją premierę wcale nie działał i tak było przez kilka dni, i trzeba też brać pod uwagę że to dalej origin beta a już działa bardzo dobrze, zresztą jak sam napisałeś, taka jest prawda krytykują ci co nie korzystają.

8. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie korzystam, bo jest ułomny. Wolę 100 razy bardziej steama. Co mnie obchodzi że nie działał w premierę? Teraz działa więc z niego korzystam.

9. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A ja wolę 100 razy bardziej origin, steam unikam jak tylko się da, bo jest ułomny. Co mnie obchodzi, że masz problemy, ja z origin nie mam, za to steam to przeładowany bubel ostatnio, same problemy, to się zaczęło wszystko od zmiany interfejsu i tak zostało.

Także możemy tak na zmianę pisać, zupełnie inne odczucia, dla mnie origin zdecydowanie lepiej wypada, odpalam, gram, reszta mi nie potrzebna do niczego.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Finer, obiecuje Ci, jeszcze trochę i się doigrasz. Krytykujesz po prostu wszystko i wszystkich poza Call of Duty. Trolluj dalej.

Co do Steama, nie jest taki straszny, ale odstrasza brak polskiej waluty i wysokie (w porównaniu do Origin) ceny.
    Ciekawi mnie, czy Origin będzie rozpowszechniał gry tylko ze stajni EA, czy może rozszerzy swoje granice.

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Faktycznie argument no i masz wiedzę, komentujesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia bo nawet nie przetestowałeś, QwerTaj gdzieś czytałem że myślą nad dogadaniem się z innymi producentami, choć to może być trochę ciężkie.

12. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Testowałem. Idąc twoim tokiem rozumowania, jeśli komuś się coś nie podoba a Tobie tak, oznacza że tego nie używał. Tak?

Wczytywanie...

Poleć forum