1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare pracuje nad Dragon Age III

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Na oficjalnym kanale Twittera, główny producent Dragon Age Alistair McNally napisał, że studio BioWare poszukuję nowych pracowników na posadę projektanta poziomów oraz otoczenia w Dragon Age III.

BioWare prawdopodobnie nadal planuje upraszczać rozgrywkę w serii Dragon Age i zrywać więzi z gatunkiem RPG. W poprzedniej odsłonietakie postępowanie spotkało się z niezadowoleniem wśród graczy, o czym świadczyły oceny, które maksymalnie osiągały pułap 8/10. Nawet jeden z naszych redaktorów ocenił Dragon Age II na 7/10, ze względu na powtarzalność lokacji oraz licznie uproszczenia. Również ostatni dodatek do gry spotkał się z tak dużą dezaprobatą wśród graczy, że zaprzestano nad nim prac.

Więcej na http://www.xboxm.pl/bioware-pracuje-nad-dragon-age-iii/

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziombel

ziombel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kołobrzeg
    A ja byłem bardzo zadowolony z nowego systemu walki. Przypadł mi do gustu. Mam nadzieje, ze w DA III będzie to samo :)

4. motek

motek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Targ
    To jest news o tym że będzie DA3 czy że poszukuję pracownió do biowar-u ??

5. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    O tym, że Bioware poszukuje ludzi do prac na Dragon Age 3.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dla mnie to mogą nie robić już więcej tej gierki :) W tematyce RPG Wiedźmin 2 i Skyrim zamiata ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum