1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

BioWare prosi fanów o pomoc z Dragon Age 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 17, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Powstaje już trzecia część RPG w świecie Dragon Age. BioWare nie zamierza powtórzyć błędu, jaki popełniło z Mass Effect 3 i chce poznać najpierw oczekiwania fanów.

Wpis na oficjalnej stronie BioWare zachęca fanów Dragon Age, by od czasu do czasu zaglądali na stronę i dzielili się swoimi przemyśleniami. Twórcy zamierzają co miesiąc omówić inny temat. Każdy wątek zostanie zamknięty w ciągu siedmiu dni, by mogli zapoznać się z sugestiami.

Chociaż niedawno przedstawiciele BioWare mieli okazję spotkać się z fanami na PAX East, nie zamierzają na tym poprzestać i zapraszają do dalszej dyskusji online. Menadżer społecznościowy, Jessica Merizan pisze:

Jeszcze nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych wieści na temat Dragon Age 3, chociaż podczas tegorocznych targów PAX BioWare omówiło kilka pomysłów. Po niezbyt przychylnych recenzjach Dragon Age 2 warto wyciągnąć wnioski, że nadmierne upraszczanie gry i rezygnowanie z wielu ciekawych elementów znanych z jedynki nie było dobrym pomysłem. Miejmy nadzieję, że rozmowy te okażą się owocne i nie trzeba będzie rezygnować z niektórych aspektów ze względu na techniczne problemy z ich wdrożeniem albo nadmierne skomplikowanie fabuły.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Pierwsza część bardzo mi się podobała. Druga zawiodła, pozostawiła niedosyt, często frustrowała. Mam nadzieje, że twórcy wyciągną wnioski.

4. shaigo

shaigo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    W DA2 gram nadal, gra jest znakomita, obok Diablo 2 jeden z najlepszych RPG-ów wszechczasów, mam nadzieje że Dragon Age 3 zrobią na podstawie pierwszej czesci, bo dwójka eh... szkoda gadac

5. shaigo

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    *Nadal gram w oczywiscie w DA 1 :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    DA3 ma powstać? Jak się nie mylę to ostatnio czytałem tutaj, że zastanawiają się, czy opłaca się robić trzecią część.. Teraz to miła niespodzianka :) oby trójeczka wróciła do poziomu jedynki, a nawet przewyższyła go..

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    grałem tylko w jedynkę, ale dla mnie nudy strasznie. fabuła nijaka, opcja sterowania 4 bohaterami naraz zupełnie mi nie pasuje, i ta gra miała chyba najbrzydszą grafikę ze wszystkich gier na Xsie

8. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mnih :D Call of Duty Crapix :D ma brzydszą .. i już nie przesadzaj że tak brzydka , gra miała to coś . Dobra fabułę , i dużo czasu zabrała mi z życia ..

9. shaigo

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Fabuła własnie jedna z najlepszych, a grafika? Gameplay i fun sie liczy, chociaz grafa nie jest wcale taka zla, jeden z niewielu porządnych RPG na xklocku

10. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Widzę, że urodziłeś się wczoraj. Diablo 2 to nie RPG to Hack n Slash.
    Grałeś może w takie gry, jak Neverwinter Nights, Knights of The Old Republic czy też Baldur's Gate? Nie? Co Ty wiesz o RPG...

DA2 ma tyle wspólnego z RPG co kot napłakał. Ta gra bardziej przypomina slashera.

11. marcin093

marcin093 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Malbork
    Miejmy nadzieje ze sterowanie walki i podobne opcje zostana przeniesione z DA2 bo byla bardzo fajna :)

12. shaigo

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Poprawilem sie, mialem na mysli DA1, Diablo 2 jest to gra z elementami RPG, w NWN grałem, w Baldursa też, jednak Diablo i DA sie wyróżniaja z tego tłumu

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum