1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

blachostka dla doswiadczonych =]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kipomek, Listopad 29, 2010.

1. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    witam, wlasnie zamowilem sobie xboxa 360 z przerobka LT +.
    znalazlem temat http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html i tu pisze jak nagrywac gry z jakims ap 2.5 tak ?
    normalne gry sie nagrywa normalnie tak obraz plyty sie nagrywa na plytke czy inaczej? (prosze o link)
    chcialbym sie jeszcze dowiedziec co to jest ten dash ^.^ i jak go zrobic,czy jest przydatny itd. :d
    czy karta pamieci i dysk to jest to samo, rozni sie tylko pojemnoscia?
    z gory dzieki za odpowiedzi :) .stawiam "dziekuje"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    Po przygotowaniu obrazu wypalasz normalnie, tak jak wcześniej :) Dash jest to interfejs po którym się poruszasz w konsoli, zrobić go nie można, M$ tylko możę :pP Przydatny raczej jest, bez niego konsola byłaby bezużyteczna ;) Karta pamięci, a dysk to to samo, tak jak mówisz różnicą jest pojemność no i szybkość zapisywania danych.

http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html

4. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Tak normalnie gry "nagrywa się tak jak obraz na płytę" Dash to system operacyjny konsoli, po kupnie już go masz, możesz go aktualizować offline lub online przez XBL. Tu masz jak to zrobić offline
    "Aby zaktualizować konsolę:
    * Włącz konsolę Xbox 360.
    * Umieść dysk CD (lub pendrive) w konsoli Xbox 360.
    * Wyłącz, a następnie włącz konsolę.
    * Program do aktualizacji zostanie uruchomiony automatycznie. Wybierz polecenie Yes, update now (Tak, aktualizuj teraz) i naciśnij przycisk A.
    * Poczekaj, aż aktualizacja zostanie zainstalowana.
    * Wystarczy poczekać, aż konsola włączy się ponownie i — gotowe!"
    Karte i dysk to mniej więcej to samo, nie ma kart o dużej pojemności więc nie nagrasz tam gry, ale w gruncie rzeczy różną się pojemnością

-Czy to znaczy że jestem doświadczony? ;P

5. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    dzieki za pomoc, doswiadczony chodzilo mi o to zeby jakis swiezak mi nie odpisal ze dokladam sie do pytania itd.. ale wiesz napewno wiecej ode mnie ;d
    * Umieść dysk CD (lub pendrive) w konsoli Xbox 360.
    musze nagrac tego dasha na plytke ? jak mam juz wgranego to nowszy mi nie potrzebny?

czyli "normalne" gry nagrywam od razu na plytke
    a z ap 2.5 przygotowywuje tymi programami abgx itd... zrozumialem ?:D

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1694
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak ma AP2.5 to przygotujemy go abgx (ale nie wiem czy wersje AC:B PL i NFS:HP PL bo mam wersje Angielskie i te mnie nie interesują).
    Te bez AP2.5 normalnie tak jak nagrywałeś do tej pory inne gry nie mające AP2.5

Jak chcesz grać w gry z AP2.5 to nowszy dash ci będzie potrzebny i możesz go nagrać na pendriva nie musi to być płyta. ( co do innych gier to nie wiem) Bo sam mam LT+ i nowy dash więc się niczym nie przejmuje.

7. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    nowy dash moge znalezc gdzies na stronkach i on jest jako instalator czy tez obraz plytki?

8. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Nowy dash gdzieś się tu szwędał po forum- poszukaj, on jest zpakowany w formie .rar wypakowujesz i wrzucasz na pendrive, dalej postępujesz jak wyżej

9. Kipomek

Kipomek Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    O tam OOOO ->
    moze jeszcze jedno pytanko :). chodzi o to, czy jak kupie pendrive 2/4/16 gb to czy bedzie pelnil ta sama role co dysk/karta pamieci?

10. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Tak

11. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko Xbox z tego co pamiętam obsługuje pamięci zewnętrze do 16gb.
    Poza tym żeby wgrać dash'a offline przez Pendrive musi być on sformatowany do bodajże FAT32.

Wczytywanie...

Poleć forum