1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black jak to odpalić na X360 z JTAG (jest HDD i emulator)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dafne, Październik 14, 2010.

1. Dafne

Dafne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Temat Black-a powrócił ;)

To co otrzymałem wygląda tak:

Black/45410083/00005000 a w srodku tego:

plik o nazwie: BFDF7D5805D5B5507BCE1F13DBE4221945 oraz katalog o nazwie BFDF7D5805D5B5507BCE1F13DBE4221945 w którym są pliki Data0000 do Data0009 włącznie.

Zainstalowałem emulator XboX1 (z płyty) pojawiło się okno iż dokonana zostanie aktualizacja by można było grać i poszło wszystko ok. Restarcik konsolki, zawartość całą wrzucona na dysk w content\0000000000. Pojawia się ikonka i opcja graj w zakładce gry w XboX360 ale kiedy wcisnę "graj" wywala okno: nie można uruchomić gry.

Klocek z JTAG + dysk 20GB Microsoftu.

Wcześniej koledzy mieli inne problemy jak widziałem w archiwum ale to chyba pierwszy klocek z JTAG na którym ktoś na forum próbował odpalać.

Niestety nie wiem skąd taka struktura tych plików i co to oznacza. Za pomoc w odpaleniu dziękuję ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    lol ?

pierwszy raz widze blacka z takimi plikami...

nie lepiej pobrać normalny obraz na xboxa1, wypakować go iso extratorem i odpalac przez fsd ?

sam tak robie i smiga black wersja ntsc

btw. oczywiscie zhakowany emu na partycje 2giej mam ;)

4. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sajdorr

Sajdorr - wyrozumiałości więcej :)

Wolałbym jak można zgłębić ten temat niż go puścić między palcami. Im trudniej tym lepiej bo coś w głowie może zostanie ;)

A tak już na poważnie to chciałem pokazać skąd to coś mam.... i okazuje się, że w końcu znalazłem. To niby jest:

Arcade games - dopiero dochodząc w spis dopatrzyłem się, że gra to nie wszystko ;) Był jeszcze jeden malutki pliczek o nazwie jerabekxa Profil (domniemam, że to jakiś profil). Plik ma 0,3MB i strukturę:

jerabekxa/E0000314FA661940/FFFE07D1/00010000/E0000314FA661940

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    toś pobrał wersje "no JTAG", czyli zakupiona gra + przerobiony profil, który zakupił tą gre ^^

i żeby to działało to musibyć włączony live, a jak wiadomo na jtagu live działa max. 4 godziny.

na xbox360iso masz jtag wersje ... tylko 1,4 GB to nie tak wiele :)

a czemu ci ona nie dziąła, jeżeli masz JTAG 0.o tego niewim.

6. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie dane mi jest zobaczyć tego Blacka więc ;) Domniemam, że wrzucenie profilu nie ma sensu. Widziałem tylko req dotyczący Black JTAG na xbox360iso.

7. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  8. Dafne

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po tych kilku dniach walki dzięki nieocenionej pomocy, cierpliwości i życzliwości usera Sajdorr - sukces. W ostatecznym rozrachunku jak się okazało to co podane było wyżej miało "jakiś sens" z tym, że spreparowane we własnym zakresie pliki zadziałały. Nawet "haknietego" emulatora nie trzeba było ładować (wystarczy ten emulator "zwykły").

W wielkim skrócie:

1. Rozładowanie obrazu
    2. Utworzenie obrazu ponownie softem createisogood
    3. Władowanie w/w obrazu do ISO2GOD i konwersja
    4. Po konwersji w katalogach znajdzie sie plik o wadze 44kb. Ten plik laduje sie do katalogu z plikiem god2xb1 i z linii polecen wpisuje sie god2xb1 nazwa_pliku. Nastepuje ingerencja w plik i ten pliczek po ingerencji wraca tam skad sie go wzielo.
    5. Wrzut materiału do na dysk do content/0000000000000000/

Wczytywanie...

Poleć forum