1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops 2 - DLC na dwóch konsolach

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Piechu92, Grudzień 30, 2013.

1. Piechu92

Piechu92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nie znalazłem w internecie jednoznacznej odpowiedzi więc proszę was o pomoc :smug:, a mianowicie:
    Są dwie konsole xbox z Call of Duty Black Ops 2, na jednej z nich został pobrany profil (wcześniej kupiony) z kasą żeby móc pobrać DLC do black ops'a 2. Na tej konsoli, na której pobrano profil można grać w dlc na każdym profilu ( co mnie nie dziwi bo przecież DLC zapisuje sie na dysku). Wczoraj postanowiłem zalogować się na tym profilu na którym pobrano dlc ale na drugiej konsoli. Można ściągnać DLC nie płacąc oczywiście drugi raz, lecz nie działa już ono na wszystkich profilach, tylko na tym z którego pobrano dlc a więc granie online odpada. Czy jest taka możliwość żeby grać w ten sam dodatek pobrany z jednego konta na dwóch róznych konsolach?
    Czytałem coś o przeniesieniu licencji, ale czy gdy to zrobie to dlc będzie ważne też na tej pierwszej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Jasne, właśnie po to microsoft stworzył politykę kont i przypisywania do nich licencji:
    Żeby znajomi mogli po sobie rozdawać gry i dodatki.

:facepalm:

Nie, nie da się.
    Jedno konto - jeden dodatek.

4. Piechu92

Piechu92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Domyślam się, że DLC z jednego konta nie pograsz na 1000 konsolach, ale na tej konsoli na ktorej dlc pobrano po raz pierwszy mozna grac na wszystkich kontach, stad moje pytanie :)
    Co w takim razie spowoduje przeniesienie licencji?

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Że na drugiej konsoli będziesz mógł tego użyć. Na pierwszej konsoli już nie będzie ważne.

6. Piechu92

Piechu92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale na drugiej konsoli moge tego używać bez przenoszenia licencji, lecz tylko na koncie z którego dlc było kupione.
    Czyli wychodzi na to że można grać na kilku konsolach w jedno dlc lecz tylko przez to jedno konto?

7. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No skoro możesz na tej 2 konsoli tylko na tym koncie z którego kupiłeś DLC to właśnie sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.

8. Piechu92

Piechu92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra dzięki można zamknąć ;)

Wczytywanie...

Poleć forum