1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black ops 2 fatal crash intrcepted

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez metroscout, Listopad 10, 2012.

1. metroscout

metroscout Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białysto (Kleosin)
    Witam. Mam konsolę z rgh, fsd3, dl3.04 i najnowszego dasha. Już z koleżką zadowoleni odpalamy zombiaki na splet-screenie gramy partyjkę i po powrocie do menu jest "fatal crash intercepted". Za każdym razem musimy odpalać od nowa. Czytaliśmy dużo postów ale nic podobnego nie znaleźliśmy. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
    Ps. Przy deaktywowanym dl to samo. Ściągnąłem aktualizacje z fsd ale wtedy nawet przy logowaniu drugiego gracza był bła wiec od razu usunąłem.

-=SETH=- //ort

2. Lotnik421 Xbox One

3. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
  4. fules

fules Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ja mam podobnie tylko że gdy tylko podłącze 2 pada to mi błąd wyskakuje a na system link mogę normalnie grać przez LiNKA ale na split screenie nie tylko Fatal Crash odrazu jakieś pomysły jak to naprawić
    FSD 3 rev483
    DL 0.07
    dasha 2.0.16202.0
    TU7

Wczytywanie...

Poleć forum