1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops 2 już bije rekordy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Październik 19, 2012.

1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Szykuje się największa premiera w historii gier komputerowych?

Seria Call of Duty nie zwalnia. Kolejne odsłony serii ustanawiają coraz wyższe rekordy sprzedaży, a Black Ops 2 już na pewno nie przerwie tej tradycji.

Dowodem na to są słowa szefa popularnej sieci GameStop, który przyznał, że już teraz Black Ops 2 pobiło rekordy w ilości zamówień przedpremierowych:

Czy będzie to także największa premiera świata? O tym dowiemy się w przyszłym miesiącu. Poprzedni rekord należy do Call of Duty: Modern Warfare 3 z zeszłego roku, gdzie w ciągu 24 godzin w samych Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii sprzedano ponad 6,5 miliona kopii tej gry.

źródło : •• Black Ops 2 juĹź bije rekordy

2. Lotnik421 Xbox One

3. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie dość, że wciąż gra na tym samym silniku, wciąż o tym samym, to wciąż te same bajki co roku o super hiper mega sprzedaży i preorderach. Tylko później po premierze różne serwisy statystyczne publikują "inne" dane o sprzedaży niż wszyscy, ale o tym już cisza.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    specjalnie pisza ze duzo ludzi kupuje bo ci co jeszcze nie kupili to mysla sobie oo jak tyle ludzi kupuje to powinna byc fajna gra i tez kupuja :D najczesciej dzieci i hamburgery :D

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Pewnie znowu ktoś porwie i okradnie tira wiozącego egzemplarze do sklepu na premierę hehe. Dobry marketing dźwignią handlu...

newuser1 ten silnik który jest nie jest zły, jeżeli chodzi o możliwości techniczne Xboxa, a co do samej rozgrywki no to jest taka sama jak w poprzednich częściach, raczej czarowania summonów się nie ma co spodziewać w CoDzie. Patrząc na same pomysły twórców, to każda część wprowadza nowy ciekawy klimat, MW= 3 wojna światowa, Black Ops 2 = futurystyczny konflikt w futurystycznym świecie. Dla mnie okey..kolejna część Cod'a którą zakupie w oryginalnym opakowaniu ;-)

6. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Największa premiera w historii gier komputerowych? Możliwe, ale tylko do czasu GTA V.

1 osoba to lubi.
  7. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    I wlasnie to sa mistrze w acti. Kiedys zadali sobie pytanie: Jak zarobic i sie nie na robic ;)
    CoD jak cod zawsze wysokie liczby :p

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Nie no, jeszcze raz trafie na komentarz o silniku i chyba puszczę pawia na 2 kilometry... Dziwi was to? Nie przyzwyczailiście sie? To chyba niedzisiejsi jesteście. Zobaczymy czy zasłużenie tak bije te rekordy.

9. Hubert Ebertowski

Hubert Ebertowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mnie interesuje tylko tryb zombie

1 osoba to lubi.
  10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    a mnie to kompletnie nie interesuje :D wole far cry 3 :D

11. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    W takim razie po co piszesz w tym newsie? ;)

@Topic
    Mi się wydaje że to znowu są przekłamane wyniki jak przy sprzedaży poprzedniej części (mówili że niby się lepiej od Black Ops sprzedawało, a rzeczywistości ktoś odkrył że to była nieprawda), chociaż co mnie to interesuje :D Na moje życie to nie wpłynie.

12. Colthar

Colthar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może i nie robią rewolucji w silniku graficznym, jednak zastanówcie się, może po prostu nie ma po co. Ten silnik chodzi wyśmienicie, jakieś drobne usprawnienia do niego wprowadzają i tyle, a co wy chcecie skok do np. frostbite 2.0 czy coś w tym stylu? Teraz to nie jest odgrzewany kotlet bo dostajemy Coda w przyszłości gdzie kompletnie zmieni się klimat. Czekam z niecierpliwością :)

1 osoba to lubi.
  13. xaero15041987

xaero15041987 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wałbrzych
  14. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ostatnia nadzieja w Treyarch. Mam do nich dużą dawkę zaufania, jeśli chodzi o jakość. Jeśli i Oni zawiodą, kończę z marką Call of Duty.

15. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Odp: Black Ops 2 już bije rekordy

Black Ops bardzo mi się podobał, MW i MW2 też, ale po MW3 czuję już lekki niesmak odnośnie tej serii... Nie wiem, może BO2 nie będzie kolejnym "skokiem na kasę", ale narazie wstrzymam się z zakupem.
    Kolejny CoD, kolejny rekord? Nie łykam... Sporo znajomych uciekło od tej serii. Chyba nie muszę pisać gdzie... :p

Wysyłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

16. DarkDevil03

DarkDevil03 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  17. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    Black ops nigdy mi sie nie podobało wole czasy teraźniejsze ale Modern Warfare robi się nudne pozostaje grać w bf'a :)

Wczytywanie...

Poleć forum