1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Black Ops 2 - Trailer Multi!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Mnih, Sierpień 7, 2012.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Przyszłość jest czarna!

To hasło nie mówi zbyt wiele, przynajmniej do momentu, aż nie obejrzycie nowego zwiastuna Call of Duty: Black Ops 2. Tym razem chodzi o sieciowe zmagania. Fajny montaż klipu przypomina fanowskie materiały i w tym temacie sprawdza się wyśmienicie.

Dostaniemy sporo nowych zabawek, które na pewno wprowadzą sieciowe zmagania serii Call of Duty na nowy tor. Jak sprawdzą się w praktyce? Przekonamy się już niedługo. Póki co prezentują się bardzo zachęcająco.

Via: Polygamia.pl

mnie on nie przekonuje, wygląda na to, że te żałosne szitskołpy znów wrócą, jedyne co mi się podobało to ta snajpa bez lunety :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Serce mnie boli jak to widze.. ostatnio odkurzylem plytke z Black opsem ah ten klima dzungla itd... coś pieknego...
    A tutaj? jakies roboty latające co to wogole ma byc..podziękuje

1 osoba to lubi.
  4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Im sorry, But it SUCKS !

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Napiszę to samo co na forumowym SB: Black Ops 2 pod względem multi będzie... yyy.... kiszką. Gra miała być robiona pod kątem e-sportu, a z tego co widzę, jest robiona pod kątem głupich dzieci z USA. Widzenie przez ściany, stawiane tarcze, overpower FAMAS i ten shotgun, co strzela prawie jak PP90M1 z MW3, mechy, drony. To już nie CoD. To tylko bardziej dynamiczniejszy i 15x dziecinniejszy Ghost Recon Future Soldier...

1 osoba to lubi.
  6. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra wygląda tragicznie w mp i sp. W zupełnie złą stronę poszła ta seria

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
  8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    War is war ;) Single - COD multi - BF

można zamknąć temat :)

jeśli chodzi o multi w black-opsie 2 mogli dodatek stworzyć do jedynki bo to tak wygląda :) to tak jak dodatek vietnam do bad company 2. gra ta sama tylko mapy, skiny, bronie inne :)

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Może i nie wygląda najgorzej, ale wtf? Co to ma być? Graficznie wygląda przyzwoicie chociaż wciąż pozostawia w tej kwestii sporo do życzenia. Seria, która narodziła się jako gra o WWII przeradza się w jakiś śmieszny futurystyczny shooter? No proszę takich tytułów mam na pęczki i to sto razy lepszych - Crysis czy sieciowy Blacklight Retribution. Oczywiście w kwestii trajektorii nic się nie zmieniło, pociski nadal latają jak z prędkością światła. No i te dziwne wymysły - wallhack? Tarcza? Are you fucking kidding me? Może przynajmniej singiel będzie w miarę grywalny... Ale przyznam że graficznie i artystycznie ta mapka fajnie wygląda.

# Azura - zobacz, tak wygląda konstruktywna opinia, ucz się!
    # Q!

10. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Na plus jak najbardziej grafika (chociaż baaardzo wątpie w to że ujrzymy takową na Xboxie) i wciąż dużo akcji, ale... na tym chyba plusy się kończą. Moje obawy się spełniły niestety - drony, roboty, widzenie przez ściany (które w sumie można też zaliczyć na mały plus - kamperzy nie będą mieli życia w zabudowanych terenach), granaty a'la EMP, tomahawk który wygląda jak Transformer... Nie podoba mi się to zbytnio, na dodatek jeszcze overpowered FAMAS na początku i działko soniczne (?-sam wymyśliłem nazwe :p) wygląda jakby wydzielało ultra dźwięki i ogłuszało masowo przeciwników - nice try, Treyarch. W komentarzach na YT już sie dziaciarnia z US podnieca, że będą napiżdżali robotami a'la te z trylogii RoboCopa, ale jeśli chodzi o mnie, uważam że po *********j jedynce przychodzi czas na ch*jową dwójkę (przynajmniej pod względem multi). Treyarch najwyraźniej albo poszli w strone 'more killstreaks n sh*t albo posłuchali na nasze nieszczęście komentarzy Jułtjuobowych/Twitterowych/Fbookowych.

11. tom1169

tom1169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    3

Tutaj mamy trailer wraz z komentarzem

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    2 użytkowników lubi ten post.
  12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    To co mi się rzuciło w oczy i trzymało przez cały filmik, to tępo rozgrywki, na serio? Call of Duty słynące z wysokiego tempa akcji, aż tak drastycznie zwolniło? Po ujęciach widzę, że nie ma tu nawet namiastki wojny, czy konfliktu zbrojnego a szkoda, dla mnie to wygląda jak respawn kilkunastu chłopów po dwóch stronach mapy, danie im w łapę karabinu i jazda, last man standing. Sporo tych future gadżetów, ciekawe jak z ich balansem, ten motyw z mikrofalówką na moście przypomniał mi moment rozłożenia działka w nowym MoHu, ciekawe jak wygląda ekran postaci która jest poddawana takiemu przysmażaniu, czy jest czystym fragiem, czy nadal ma szanse przetrwać?

13. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mówcie co chcecie, hejtujcie, ale ... mi się podoba, nawet bardzo. Wiedziałem czego się spodziewać po przeniesieniu czasu wydarzeń do 2025, czyli roboty, drony itd ... ale wygląda to świetnie! A sama mapa wygląda bardzo ciekawie, graficznie też mi się bardzo podoba, dźwięki broni w porządku. Na minus ultra shotgun a'la AA12, snajperki bez lunety ... i to w sumie tyle. Nie wiem jak Wy, ale ja z pewnością tegoroczną jesień spędzę z padem w ręku i Black Opsem 2 w czytniku, grając w świetną kampanię, multiplayer, i zombie! ;) Szykuję się wieeele godzin hardcorowego gierczenia :D

1 osoba to lubi.
  14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    1. Wygląda na ładną rozwałkę. Może nie będzie aż tylu camperów..
    2. I kto powiedział że tomahawk będzie tylko w assassinie :D

Ogólnie wygląda tak sobie i tak najbardziej interesuje mnie kampania dla jednego gracza i otoczka fabularna :>

15. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Mi się tam podba :) Chcieliśmy zmian to je dostaliśmy, widzenie przez ściany to taki anti-camp, pokazują nam technologię przyszłości;) SIngle zapewne będzie miodzio, mp no cóż trzeba będzie na niego poświęcić kilkanaście lub nawet kilkaset godzin :p

1 osoba to lubi.
  16. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    wiecie co mi się podoba? odgłos broni. Nie jest taki płytki i taki sam w każdej broni jak w BF3

1 osoba to lubi.
  17. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    w BFie każda broń dla Ciebie brzmi tak samo? jesteś świadomy tego, że Battlefield 3 ma najlepsze udźwiękowienie... ever?

5 użytkowników lubi ten post.
  18. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    No dokładnie, był filmik o nagrywaniu dźwięków do bf3, nagrywali je jakimiś specjalnymi mikrofonami oraz każdą broń z różnych odległości. Dla lepszego efektu strzelania...

19. Avistel

Avistel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Starachowice
    Dla mnie syf, gra która na początku była o II Wojnie Światowej przeradza sie w kosmiczny syf, robione pod chińczyków którzy lubią takie star warsy.

20. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Nie widzę nic złego w CODzie w przyszłości, marzył mi się taki od dawna, ale to co pokazali na trailerze to śmiech na sali - no po prostu jak mam zły humor to odpalam trailer i się śmieję ;) Najlepszy był ten kwadratowy celownik, albo ten pseudo piekarnik ;D

21. dawid813

dawid813 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    mi się nie podoba . Wolałbym MW4 czy wogóle coś innego tylko nie z przyszłości . Nowi gracze praktycznie nie będą mieli szans gdy np. po kilku miesiącach po premierze ktoś kupi gre , a w niej pełno osoób z max lvl z tymi bajerami . Ja bym się poprostu zniechęcił i nie grał w Multiplayer .

Wczytywanie...

Poleć forum